Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fröccsbe mit isztok?

Fröccsbe mit isztok?

Figyelt kérdés

Kis? Nagy? Hosszú? Ház? Vice? Krúdy? Színész? Tömb?

Van konkrét javaslatotok?


2011. okt. 1. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsit, vagy hosszút szeretem.
2011. okt. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
@"Kicsit..." Mennyit iszol meg ezekből? Szét tudod csapni magad hosszúlépéssel is?
2011. okt. 1. 04:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is kisfröccsöt iszom, egy esetleg két pohárral. NEM berugni alkarok töle, csak egyszerüen izlik.
2011. okt. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bort ne igyál beb*szásra, piszok nagy tiszteletlenség a minőségi bor készítőjével szemben. A tablettás bor vízzel felöntve meg aligha nevezhető fröccsnek.
2011. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kőműves fröcss. 15 liter bor, 2 deci szóda.
2011. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1/3 campari 1/3 fehérbor 1/3 szóda ha be akarsz rugni még egy stampo gin bele. Hihetetlen milyen jo. Ha nemenne olyan őrült drága a campari mindig ezt innám. Egyébkén olaszorszagban ezt értik fröccs alatt. Énis ott ittam ilyet elöször és azota kedvencem.
2011. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
valaki írja már le ezek miben különböznek:D én szimplán csak fröccs és kész.
2011. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ritkán iszom, de akkor nagyfröccsöt.
2011. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Berúgás: A koccintós éa a valódi minőségi borok között azért van egy köztes kategória, ami éppen jó berúgásra fejfájás nélkül. Mind bolti kiszerelésben, mind haver szőlőjéből.
2011. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!