Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kaptam egy üveg valamit és...

Kaptam egy üveg valamit és fogalmam sincs mi ez. Bor lehet vagy talán pezsgő?

Figyelt kérdés
Elég hülye kérdés de nem vagyok vmi nagy alkohol kedvelő.A neve Martini Rossi.11%vol az alkohol tartalom.És a név alá az van írva h Vino Spumante Brut.
2009. febr. 4. 14:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a Martini pezsgő a kedvencem! A fent írtak alapján, ez bizony az lehet! Írd ki, mikor bontjátok és majd együtt nyelünk veled :D

Egészségetekre!

Jah, és nem bánnám, ha mindannyiunk egészségére és boldogságára innátok, ránk fér mostanság mindenféle jókívánság!

2009. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Az a gyanúm, hogy ilyet kaptál, ha igaz, akkor ez bizony szénsavas, mivel habzóbor (erjesztett és szénsavval mesterségesen dúsított bor).

2009. febr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Most olvastam csak hogy a "sparkling wine" jelenti a pezsgőt és a habzó bort is, tehát mindkettő lehet. :)

Az előző voltam.

2009. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nem...nem az ami a képen van...nem tudom mi ez de fura :) felbontani nem akarom még de érdekelne h ez bor vagy pezsgő :D
2009. febr. 4. 16:18
 15/19 anonim ***** válasza:

Az habzó bor lesz:)


A spumante jelenti a pezsgőt és a vino ugye a bort. Így a kettő együtt a pezsgő bor vagyis a habzóbor.

2009. febr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát öregem, most őszintén, NEM MINDEGY, hogy bor vagy pezsgő??

Finom, annyi bizonyos. Nyisd már ki!! :)

2009. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Írták, hogy nem romlik meg a pezsgő. De megromlik, pláne, ha nem olyan hőmérsékleten tartják
2009. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ez egy elegáns desszert-pezsgő,kifejezetten kellemes,szőlő illatú és ízű.Édes.
2009. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Akkor lenne pezsgő ha sima Spumante állna a cimkéjén.

DE ez Vino Spumante, ami habzó(pezsgő=pezsegő) bort jelent.


Ez habzó bor.

2009. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!