Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Borsodi sör felveszi a...

A Borsodi sör felveszi a versenyt a nyugati sörökkel szemben? Konkrétan német cseh és angol sörökre gondoltam.

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 12:54
 1/7 anonim válasza:
100%
A német sörök erősebbek kesernyésebbek, angol sörök karakteresebbek, talán a cseh sörökkel lehet összehasonlítani de ők nem nyugaton vannak :D! Igazábol ez oylan "kinek mi ízlik" dolog bár minőségben (gabona felhasználás/doboz stb) sajnos alul maradunk, de és spec többre tartok egy Borostyánt mint egy guiness-t.
2009. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
(csah inkább észak nyugat nem kifejezetten nyugat európa erre gondoltam)
2009. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de tőlünk igen! amugy kössz
2009. febr. 7. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp én a cseh sörre szavazok, azt is iszom. Szóval azzal biztos nem veszi fel a versenyt...De ez egyén függő!:) Bár nekem kint voltak ismerősök Angliába és nekik nem izlett az angol sör. Ízlések és pofonok.
2009. febr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BeerHunter ***** válasza:

Hát a Borsodi az a hazai sörökkel se igazán veszi fel a versenyt. Vannak nála klasszisokkal jobb sörök, hasonló árban.

Én is cseh sör párti vagyok, egy 12-es Budweisernél nincsen jobb, németeknél meg az a jó, hogy több ezer kisebb-nagyobb sörfőzdéjük van, szóval lehet válogatni.

Az angolok meg talán kicsit furán állnak az élethez, félig nyers hús, tejes tea, köbhüvelyk...

2009. dec. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A német és a cseh sörökkel nem veheti fel a versenyt,de a legrosszabb Borsodi is jobb szinte minden angol sörnél!
2010. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ne csináljátok már :D angol sör nagyon jó.. én nagyon szeretem, azt mondják aki elsőnek kóstolja nem tetszik neki, nekem egyből tetszett és szerelmes is lettem bele :D

habár a guiness nem a kedvencem, de pl egy london pride vagy abbot nagyon ízlik..cseh sörök is elég jók, németet nem igazán ittam, de ez tényleg egyén függő..angliába még a lengyel söröket isszák nagyon.. de pl ha kint élsz akk mindent megadnál egy borsodinak vagy egy soproninak :D

2011. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!