Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi olyan jó az alkoholban,...

Mi olyan jó az alkoholban, hogy elszúrjuk miatta az saját életünk és másokét is?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 05:56
1 2
 11/15 BeerHunter ***** válasza:

A ritkábban, nagy mennyiségben fogyasztott alkohol károsabb, mint az adott mennyiség elosztva minden napra.


Hogy van elszúrva az élet? Ha mondjuk egy 50 éves sikeres üzletember lennék, és meginnék napi 1 üveg viszkit, akkor elszúrtam az életemet vagy másokét? Szerintem nem. Addig semmi gond nincs az alkohollal, míg azért iszod, hogy jól érezd magad, és nem azért, hogy ne érezd magad rosszul.

2011. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Phoney ***** válasza:
Akinek nincs jobb dolga mint napi 1 üveg viszkit meginni, az azért valamit nagyon elszúrt:P
2011. márc. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 BeerHunter ***** válasza:
Nem feltétlenül. Azért jöttem az üzletember példájával. Megcsinálta, élvezi, hagyja működni, és nem utolsósorban van pénze így egy üveg viszkire naponta :)
2011. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak tudod,mi itt nem azokrol az emberekrol beszélunk,akiknek van rá,h wiskeyzzenek esténként.Hanem azokrol,akik a családjuk elol hordják el a pénzt a kocsmába,nah azoktol megy el az én étvágyam.Az ilyen nem érdemel semmit,csak,hogy maga élje le az életét,ha már nem beszuli azt,amije van.
2011. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mindeki magának cseszi ez az életét, nem az alkohol. az csak egy szer, amivel elcseszhetjük az életünket
2011. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!