Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi legyen a hozzá tálalt ital?

Mi legyen a hozzá tálalt ital?

Figyelt kérdés
Páromnak meglepetésként az egy éves évfordulónkra (nem vagyunk házasok még)egy vacsorát fogok csinálni.Afőétel Maderai sajtos spagetti lesz.Ez egy sajtos-kukorcicás spagetti.Az lenne a kérdésem h milyen ital illene hozzá.Nem feltétlenül alkoholra gondoltam!De egyaránt várok alkoholra és nem alkoholra az ötleteket.Azért nem arra gondoltam mert az a vacsi után jön egy pezsgős-kókuszgolyós ünneplés. :)És még annyi h a főétel után szerintetek csináljak desszertet,vagy fölösleges mert ott lesz később a pezsgő és a kókuszgolyó?
2009. febr. 19. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A sajtos spagetti mellé fehérbor illik. De ne legyen nagyon édes.

Én Badacsonyi Olaszrizlinget (a pezsgő miatt) ajánlanám, vagy a Tokaji Szamorodni (ez édesebb).

Üditő a te ízlésetektől függ pl. gyömbér ital.

Desszert nem szükséges hiszen készülsz kókuszgolyóval, esetleg készíts mellé néhány puncsgolyót vagy sünit (mandula szeletek a tüskék)

jó készülődést:)

2009. febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is első gondolatra a fehérbor ugrott be.
2009. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!