Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Megittam szinte egyszerre...

Megittam szinte egyszerre majdnem egy üveg (750ml) 11%-os bort. Már kicsit érzem, hogy szédülök. Be fogok "baszcsizni"?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 18:36
1 2
 1/13 Phoney ***** válasza:
100%

Hát nézd, honnan tudjuk? Én pl legutóbb megfeküdtem tőle. Más megiszik hárommal is, ha muszáj.


Ha egyszerre ittad akkor jó esélyed van, meg a hányásra is:) (Minőségtől függetlenül.)

2011. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Persze, de általában értettem, egy átlagos emberre nézve, hogy van-e rá esélyem.

Egyébként most már nem szédülök, szóval mintha kezdene elmúlni a hatása. Pedig nem vagyok egy nagy piás.

2011. márc. 23. 18:51
 3/13 A kérdező kommentje:
Autóba azért így nem ülnék. Kicsit lezsibbasztott, de ez minden. Mást nem nagyon érzek.
2011. márc. 23. 18:56
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
max alszol egy jót, de lehet, hogy reggel fájni fog a fejed.Aspirin jót fog tenni:)
2011. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sok vizet, és akkor nem fog fájni a fejed holnap reggel:)
2011. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát kíváncsi vagyok mi lesz reggel. Most már szinte semmilyen hatását nem érzem. Nem hánytam, vagy ilyesmi...

Egyelőre az az eredménye a tudományos kísérletemnek, hogy nincs eredmény.

2011. márc. 23. 20:40
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Ha elkezdesz szédülni igyál vizet és menj le egyet sétálni. A mozgástól elmúlik a szédülés.
2011. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért a bor a maga 11%-ával nem egy ütős cucc, aki nem szokott inni azt lehet, hogy valamelyest kiüti, de egyébként annyit simán meg lehet inni komolyabb következmények nélkül.
2011. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem fájt tőle a fejem vagy ilyesmi. Ahogy írtam, közvetlenül ivás után éreztem csak némi hatást, aztán az is elmúlt.

Pedig nem szoktam sokszor és sokat inni, csak alkalmanként. De akkor nem számolom. Ez inkább amolyan kellemes tudományos kísérlet is lett volna.

2011. márc. 25. 17:09
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó minőségű bort ittál volna, annak lett volna hatása, még a nem sokkal erősebb, akkor is sokkal ütősebbek a minőségi borok.

Gondolom egy olcsó Teszkós borról volt szó, így lehet ennek következménye is, hogy nem volt a hatása olyan erős.

Amúgy ha társaságban ittad volna meg, akkor megint más minden. Próbáld ki tudományosan azt is. ;)

2011. márc. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!