Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Megittam szinte egyszerre...

Megittam szinte egyszerre majdnem egy üveg (750ml) 11%-os bort. Már kicsit érzem, hogy szédülök. Be fogok "baszcsizni"?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 18:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Elhiheted, hogy már ezt is kipróbáltam nem egyszer. Csakhogy akkor éppen nem azt szoktam figyelni és lemérni, hogy miből mennyit ittam. Ezért lett volna szerintem jobb kontrollált körülmények között végrehajtani a kísérletet.


Nem "tuskó gazdaságos" bort ittam. Isten őrizzen attól. Igaz nem is egy méregdrága 5-6000Ft/üvegest választottam erre a kísérletre. Általában a középkategóriás 700-800Ft-os borokat szoktam venni. Szerintem ez még megfizethető nem ünnepi alkalomra is, de azért még szőlőt is látott valamikor.

Azt pedig nem hinném, hogy egy bor attól lenne minőségi, hogy magasabb az alkoholtartalma. Akkor inkább páleszt ittam volna.

2011. márc. 27. 15:35
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a tuskó gazdaságos bor jobban kiütne, mint bármilyen félszázéves francia bor :D
2011. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hahaha szerintem is jobban kiüt a tuskó gazdaságos :D

Egyébként én sem vagyok egy nagy ivó, de ittam már meg egy üveg bort és nem voltam másnapos. Inkább az a lényeg hogy ne keverd. Ha ugyanilyen alkohol mennyiséget keverve iszol meg, az odabasz.


OFF: Középkategóriás bor nálam nem 700-800 ft, szerintem az óccsó kategória. Inkább a 3000-8000 a középkategória. Gondolja arra hogy 20 000 - 50 000 forintos borok is léteznek (vagy még drágábbak), akkor a 700-800 ft-os nem lehet a középkategória.

2016. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!