Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Drága, minőségi pia, vagy...

Drága, minőségi pia, vagy olcsó pia?

Figyelt kérdés
Mit isztok többet?
2011. márc. 25. 23:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
7%
Mivel nem vagyok az az iszogatós típus, csakis a minőségi jöhet szóba. Nálam a 6 puttonyos Tokaji aszú a nyerő. Minél régebbi, annál jobb. Képes vagyok akár 50 ezret is fizetni egy üvegért, havonta olyan 3-4 üveggel iszok meg. Tehát heti fél liter. Ez nem sok.
2011. márc. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

20/L


Pacsmagot mar nem iszom.

Szeretem a buzasort vagy a citromos Gossert simat meg a Drehert.

Most Martini Rosatot iszogatok.


Am meg partyn meg rezanygal malnas palinka.

Koktelok.


Rokonoknal meg anyumeknal iszom bort.

Anno meg nevelofaterom 6puttonyos tokaji aszut adott nekem amikor vizsgaidoszakban be voltam parazva... Ah az iszonyat finom volt.


Am ha ugy nezzuk ndm iszom minosegit, most meg nincs ra penzem :)

2011. márc. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
De jól megy valakinek, havi 200 rugót eltapsolni piára... Szeméyls szerint maradok a középkategóriás söröknél meg az egyszerűbb koktéloknál, fütyülősnél.
2011. márc. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
De ha megnézed, nagyon kis mennyiség ez egy hónapban. Nagyon távol áll az alkoholizmus fogalmától.
2011. márc. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Minőségi, én sem iszom sokat, de ha már "muszáj" akkor olyat igyak legalább ami jó is. Az ilyen olcsó izéket meghagyom a csöviknek.
2011. márc. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
heineken minőségi? amúgy iszok minden piát. ha van pénzem drágábbat. ha nincs pénzem de be akarok rugni akkor meg olcsóbbat
2011. márc. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
sörből csak minőségit. berúgáshoz olcsót: pl vodka, mert sok kell hozzá. ha viszont italozás, akkor pl. finom ír whiskey.
2011. márc. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Nekem egyformán rossz az összes... Valamiért utálom az alkoholt... Próbálkoztam már inni néhányszor, de fancsali arcos kínszenvedés nekem meginni egy pohár minőségi bort...:S
2011. márc. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Keveset de jót.

Nagyon igényes vagyok mindenre.

Ritkán előfordult persze, hogy keveset ittam és rosszat. :) Megbotlik az ember.

2011. márc. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Drágára nincs pénzem olcsóval meg nem akarom mérgezni magam. Középkategóriásat veszek, azt is csak ritkán, mert többre nem is telik, meg amúgy is ritkán iszok sörön kívül mást.
2011. márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!