Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minőségi táp. Ti mennyire...

Minőségi táp. Ti mennyire vagytok benne biztosak hogy jobbak mint az olcsó?

Figyelt kérdés
Én a tescosat szoktam venni de valamikor a Dog chow tápot. Mind a 2 egyformán megeszik. Összetétele ugyan az megnéztem. A tescosban sincsen tartósító, ízfokozó, színezék. pl. a friskis vahúr, chappi, peddigré, darling kutyatápt soha sem adnék a kutyáimnak mert az mind tele van ezekkel. Amúgy a Tescosbe is van A, D, E vitamin meg hús és állati származékok olajok és zsírok, szint ennyi...
2011. szept. 14. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Remélem.

De én is inkább anyukám marhahús szeletét eszem, mint a McDonald-os hamburgert, amiben szintén "marhahús" van

2011. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudom elhinni, hogy ugyanaz a kettő, de felőlem etess azzal. Mondjuk szerintem a a Dog Chow se valami jó. Én Acanaval etetek, meggyőződésem, hogy jó.
2011. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a kutyákon látom. Kezdő kutyatartóként fogalmunk nem volt arról, hogy a pedigree nem épp a tápok netovábbja.


Most prémium tápot esznek, a szőrük fényes, a székletük megfelelő, nem kövérek, nem soványak, jól néznek ki.

2011. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

Ezt én sem tudom!

Én ilyeneket szoktam venni:Tesco,Aro,Fiesta,Morzsi,Bruno,Dorty.

De én egyszer vettem nekik Royal Canint,és egyszerűen nem ették meg a macska ette meg végül.

2011. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én mondom ezzel a 2-vel etetek + kajamaradék meg néa konzerv. Szép fényes a szőrük és a bűrük is egészséges. Nincsen semmijen vitamin hijányuk vagy ilyesmi.... egészségesek jó súlyban vannak amúgy 1 keverék és 2 pulim van a pulikkal kiállításra is járunk.
2011. szept. 14. 13:58
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy nem ették meg, mert hozzászoktattad őket az ízfokozókhoz, így a Royal Canin nem tűnt olyan finomnak nekik. Attól függetlenül az az egészségesebb.

( az embernek is jobban izlik a mekis kaja, mint a főzelék)

2011. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Oké, én is csak középkategóriás táppal etetek, de jobb, mert látszik a különbség. Kaptak a mieink is régen olcsó tápot, de abból megzabáltak naponta 2 nagy tállal és átment rajtuk, mintha nem is ettek volna kb. Csapzott volt a bundájuk - pedig keféltem őket - és kellett kapjanak mindig tojást, meg pluszba zöldséget, hogy ne legyenek vitaminhiányosak.

Most napi 1x esznek, sokkal kevesebbet, és sokkal szebbek, sokkal több energiájuk van, és nem éhesek állandó jelleggel.

2011. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
,Aro,Fiesta,Morzsi,Bruno,Dorty. Enyémek csak nézik. Ha meg már éhesek a szájukba veszik megrágják és kiköpik. Nagyon utálják 1x vettem soha többet. Ez a 2 táp megy nekik Testo és dog chow
2011. szept. 14. 14:00
 9/15 A kérdező kommentje:
Royal Canin már ki akartam próbálni de sehol sem találtam még kimérősbe....
2011. szept. 14. 14:03
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám széklete sárga lesz és híg ezektől a tápoktól, míg egy minőségitől kemény és sötét. Ha rossz tápot eszik, akkor monduk egy légtérben tartózkodni sem könnyű vele. Szóval biztos vagyok benne, bár a dog chow összetételét pont olvastam a múltkor, az tényleg ugyanaz, mint bármelyik másik, már nem is értem, hogy miért szoktam ajánlani közepes minőségű tápnak, meg azt se értem, miért annyival drágább.
2011. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!