Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Olyan italt szeretnék, ami...

Olyan italt szeretnék, ami kevert, de mégis ütős. Pl. Vodkanarancs, whiskeykóla, stb. Valami újat szeretnék. Ötletek?

Figyelt kérdés
Rumk körül melyiket ajánlanátok?
2011. márc. 26. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy a mi körül mit? Nem értem :)


vodka-multivitaminos üdítő

2011. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a vodka-sör kombinációt kedvelem, egyébként meg vodkát, whiskey-t, rumot tisztán érdemes inni, hacsak nem valami ócsak fajtáról van szó.
2011. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A Bacardit ajánlom!

És ha már a rumnál tartunk,kóstóld meg citromos málnaszörppel keverve!Szerintem finom!

2011. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Édesek vagytok. Úgy gondoltam,hogy rum közül,csak valahogy nem sikerült helyesen leírnom :)
2011. márc. 26. 16:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Legyetek bátrak. :D Mi alkotunk néha pár kör után...

Sprite-Vilmos a befutó talán. :D

De jobb lehúzni és utána inni valamit, ha igényled. :D Sztem leglaábbis. xD

Ja vodka-almalé... múltkor nem volt kéznél narancs. A vodka-tea elég rossz, bár azóta már bejött a Kalinka Szamovár asszem. :D

2011. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Jager energiaitallal:) próbáld ki. nem mindenkinek jön be.

Curasso-colával

Malibu-Cola

én pl. amit egész nyáron ittam mert nagyon finom volt az az,

hogy egy pohárba öntesz kb.4 cl Fütyülőst öntesz rá Malibut v. kókuszlikőrt és colát. Nagyon finom. Próbáld ki.

2011. márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 flora08 ***** válasza:

Curasso+őszibaracklé

Vilmos+tonik

szerintem ezek finomak:)

2011. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
long island ice tea - na ez üt. 2 cl rum (portót mellőzni, ha lehet) 2 cl vodka, 2 cl tequila, 2 cl gin, felöntőnek 1 deci kóla. bár nálunk inkább a nagylongájlend vált be, ami pont ezeknek a mennyiségeknek a kétszeresével készül.. vigyázni vele ;)
2011. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

gin-kóla

vodka-sprite

vodka-fanta

2011. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!