Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Dreher Antal tényleg zsidó volt?

Dreher Antal tényleg zsidó volt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Mi a jelentősége,ha az volt? Semmelweis Ignác is az volt,vagy Teller Ede is. Mégis öregbítették a magyarok hírnevét.
2011. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de látom te is az vagy, mert kérdésre kérdéssel válaszoltál...
2011. márc. 28. 18:27
 3/10 Phoney ***** válasza:
62%

Hogyne, hiszen gyárat vett, a magyar embernek pedig erre nem lehet pénze, mert a magyar ember becsületes, gazdag pedig csak aljas ember lehet (értsd: zsidó), és akkor nem is kérdés, hogy csakis az lehetett, hiszen a magyarnak Mohács kell, bár dréherék igazából nem magyarok voltak, hanem németek, azok meg megint csak gazdagok, szóval most bajban vagyunk;)


Meg persze az is lehet, hogy Dreher Antal nem is létezett, mert a magyar szesztörténelmet (valami hülye okból kifolyólag) mindig a szeszgyártók publikálják (lásd a Zwackot és hat könyvtárnyi céges legendáriumát), szóval talán csak az igaz, amit megiszol...:P

2011. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BeerHunter ***** válasza:

Ezt sajnos nem tudom. Mondjuk inkább hívjuk Anton Drehernek.

Ha az volt, ha nem, akkor is már a Sub Milleré a gyár, bár nem értem, mit befolyásol valakinek a származása, ha sörgyárat(!) alapított :)

2011. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

Mekkora buta paraszt vagy ezzel "a magyar az becsületes azért nincs pénze szöveggel!"


Neeeem!


A magyarnak azért nincs pénze mert ilyen ostoba tahó mint te vagy és csak ahhoz ért hogy másban a hibát találja meg ahelyett hogy magában keresné.

2011. márc. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Ismerek egy pár ilyen lárvát aki nagy jobbikos és elmagyarázta nekem hogy a " büdös zsidók milyen aljasok, szemben a becsületes magyarokkal."


A dolog szépséghibája csak az volt h ez mind gátlástalanul lopott a munkahelyén, lógott a BKV-n, és csalt az adóval.


Mégis egy sikertelen f@sz volt.


Nem maradt más neki mint gyűlölni másokat.

2011. márc. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Phoney ***** válasza:

Jaj bocsánat.


Elfelejtettem, hogy a gyiken vagyok.


Itt nem lehet olyan súlyos iróniával fogalmazni, hogy valami szent ember ne vegye mégis komolyan.


Néha kapcsoljátok ki a tévét, kopjatok le a polfórumokról és tisszíccsátok' ki az agyatokat, mielőtt minden bokorban svasztkát láttok, mert az elvonja a figyelmet, és zavar az autóvezetésben.


Egyébként meg aki ennyi idő távlatából válaszolni tudna a kérdésre úgy, hogy bármi hitelessel alátámasztja (mert bemondani mindent lehet), azzal kezet fogok:D


18.46.

2011. márc. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
mocskos zsidók. és az első is az, ezek tetű emberek voltak, csak mostanság divat így beállítani őket...
2011. ápr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Semmelweis Ignác pedig nem volt zsidó, kedves első.
2012. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És ha az volt neked attol jobb lesz? Minden elismerésem az övé függetlenül attól,h milyen szàrmazàsú/vallàsú. Engem màsok sikerei csak épìtenek sosem voltam irigy senkire... Tegyetek ìgy ti is :)
2017. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!