Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen alkohol kombinációk...

Milyen alkohol kombinációk vannak, ami egyben finom és ütős is?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, neked mi számít ütősnek, szerintem az ilyen vodkásnarancs meg hasonlók elég szokványosak, de finomak és szerintem ütnek is.

Viszont ami szerintem nagyon brutális, az a sör+rum kombináció (más néven matróz fröccs), bár én ezt finomnak nem nevezném :D

2011. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
vodkanarancs, whiskey-cola, borokóla, rumos cola, gintonic
2011. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én vaterom nagy spieler ilyen téren. :D

Egyszer megmaradt mindenből egy kicsi (vodkanarancs, citromos narancs, sima vodka, hp /szőlőből!/ és konyak) ezeket összekeverte egy 3 l-es üvegben és haverokkal kipróbáltuk, 1-2 feles után legugoltál annyira jó volt! :D

Haverjaim elnevezték "Gugolós"-nak! :D


De egyébként próbáld ki, ha van otthon régi szódakészítő szifonotok, tedd bele a vodkát, csavard be a partont, és nyomd ki, mintha szóda lenne!

A neve: szénsavas vodka :D

NAGYON ÜT! :D

2011. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

UTCSÓ VAGYOK: LEMARADT

22/L

2011. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mindenképp kipróbálom őket ;)

Köszi :D

2011. ápr. 2. 09:16
 6/14 anonim válasza:
15%

Én a sárga Monstert imádom sörrel:PP De mások szerint se rossz:D


14/F

2011. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
energia itallal a pia szar, majd lesz vhogy keverni, de mindenképpen legyen benen vodka, sör, meg whiskey
2011. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

-2 cl amaretto

-2 cl whisky

-felöntve Kinley Gingerrel.

-jégkocka


ja,az arány az én ízlésem.Ki ahogy érzi!

2011. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
09:13: Azt fénynek hívják
2011. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Az sem igaz!:D A fénynek az a szódás csak a fele. Az igazi fény úgy néz ki, hogy régi szódás szifonnak a felét a vodka, a másik felét meg valamilyen szörp tegye ki. A szörp úgy, hogy előtte bekevered vízzel, mert különben túl édes lesz. Belenyomsz 2 patront és piálhattok is:D Én Royal vodkával szoktam, hozzá málna vagy bodza szörp. A málnás szerintem finomabb.
2011. ápr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!