Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi az az alkoholos ital,...

Mi az az alkoholos ital, amiből kevés is elég ahhoz hogy berugjak? és mennyibe kerül? Mennyi idő után tartok ott hogy kezdek észhez térni ugymond?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 17:25
1 2
 1/15 Tinker Bell ***** válasza:
65%

Minden héten legalább 4 ilyen kérdés van! Tudnál miből válogatni!


Egyébként meg nagyon sok mindentől függ, hogy mikor üt a pia!


- milyen a testalkatod

- ettél-e és mikor ettél előtte

- hogyan iszod az alkoholt


Elég szomorú, hogy a mai taknyos kölyköknek ez a legfontosabb dolog az életükben!!!

2011. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Honnan gondolod hogy gyerek vagyok?:)

18éves elmúltam, de még életemben nem voltam részeg.

2011. ápr. 14. 17:40
 3/15 Tinker Bell ***** válasza:
19%

És ettől kevesebbnek érzed magad?


Teljesen mindegy mi a válasz, nem életképesebb az aki minden héten lerészegedik, mint az aki egész életében csak pár pohár alkoholt ivott!

2011. ápr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem érzem kevesebbnek magam, de nagyon hajt a kiváncsiság. Nem szeretnék alkoholistának tűnni, csak egyszer kipróbálnám milyen. Nem szeretném pusztítani az agysejteim.
2011. ápr. 14. 17:45
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
házipálesz szívószállal lassan kortyolgatva, éhgyomorra. tuti detox:) sok sikert.
2011. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
whisky + sör!
2011. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

17:47: A lassan kortyolgatás nem ér semmit, én már próbáltam ezt a "számban tartom fél percig és beb.szok mint állat" dolgot, de semmi különbség, húzóra jobban üt. A szívószál szintén butaság.

Ami használ az az, hogy éhgyomorra iszol gyorsan töményet (pálinka, vodka stb). Amúgy szerintem ebbe semmi élvezet, mármint a gyors berúgásban :D

2011. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Aztán készülj a kb 2 napig tartó kezdetben hasogató majd tompa fejfájásra, és a kiszáradt szájra, meg a rossz közérzetre, szédülésre.
2011. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

összekeversz 5 deci whisky-t 5 deci sörrel, és amikor már jó szomjas vagy, akkor leküldöd, csak ne egyél előtte semmit.


KO-leszel 10 perc múlva, járni nem fogsz tudni....

2011. ápr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18:01: Egy litert hogy küld le egyben? :D Meg akkor már szerintem többet használna tisztán egy üveg viszki.
2011. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!