Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi energiaitalt ihatok meg?

Mennyi energiaitalt ihatok meg?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Mennyi HELL energiaitalt ihatok meg? Hogy belehessen pörögni? :'D de ne nagyon. (NEM KÉREK OLYAN VÁLASZOKAT, HOGY NEM SZABAD MEG STB -.- KÖSZÖNÖM.)
2011. ápr. 22. 13:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

2-3 hell unokahúgom lány igaz de 14 ő is:)

Ő utálja a hell-t,gladiátort szoktam neki hozni,abból viszont 1-2 elég neki!

A hell hígított gagyi,de 3 tuti kell belőle!!

2011. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Az egész agyi alapon működik, én basztam már be alkoholmentes sörtől. Régen 2 liter KOBRA-tól durván végigtomboltam az estét!
2011. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Phoney ***** válasza:

Ha egytől vagy kettőtől nem pörögsz be, akkor hagyd a bánatba, többtől se fogsz csak szétcsapod magad.


Főzz meg 100-200 g cicakakaót (nem instant sz*rt!) ugyanannyi szőlőcukorral, több csészére szétosztva, majd attól pörögsz nagyokat:P

2011. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
Szerintem fölösleges energiaitalt innod, (annyi koffein van benne mint 6 kávéba) Unokatesóm próbálta ki mennyitől pörög fel, 14 redbullt húzott le. Attól felpörgött ( nem ám 1-2-3-4-től, annak még nincs hatása annyira) de nem is aludt 3 napig. Szal sztem fölösleges elmenned a végletekig... Am ha buliba mész ma, szerintem nem fogsz bealudni energiaital nélkül se :)
2011. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Nem fogsz tőle bepörögni.Az energia ital nem energiát ad,csak a szívedet pörgeti fel.(Olyan mint a kávé,csak talán rosszabb...koffein)

ha megiszol 1 nap 5-öt akkor sem fogsz pattogni,csak leterheli a szívedet.De nem akarlak lebeszélni,majd megtudod.Amúgy ahogy érzed...egy nap 2 talán ha nagyon akarsz inni.De szerintem az a kettő legyen a max.Aztán nehogy függőség legyen a vége.

15/L

2011. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Ezt a baromságot már hallottam Én is, csak nincs valóság alapja. Csak azt hiszed, hogy iszol valamit és bepörögsz töle, amúgymeg sima ásványvízzel is eljátszhatod, csak képzeld, hogy felpörget.


Én egyszer éjszakás müszakban ittam meg 1 liter energiaitalt, meg vagy 2- kávét és reggel 6kor már a csipától ragadt össze a szemem, ébren aludtam, de a szívem meg 25486241-et vert. Azthittem megdöglök, ráadásul hazamentem, lefeküdtem és csak folytatta aludni meg nem tudtam-

2011. ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. Olyan jót aludtam tőle :D:D:D
2011. ápr. 23. 08:44
 18/28 anonim ***** válasza:
keverj bele vodkát azt úgy jobb:D
2011. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:

Energiaitalt piával sose igyál mert lobban szétbassza a májad. Csak az előző miatt írom.


Egyébként teljesen mindegy, h mennyit iszol, a hatása nem lesz nagyobb, csak tartósab, mert a szíved nem fog tudni sokkal többet verni a felfokozott állapotnál, amit egy is képes megadni.

2011. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

2 redbul 1 bomba.

Nem rögtön egymás után ittam őket de úgy pörögtem a 3. után hogy nem tudtam hol levezetni az energiát:D

Este meg nem bírtam aludni.

2011. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!