Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi energiaitalt ihatok meg?

Mennyi energiaitalt ihatok meg?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Mennyi HELL energiaitalt ihatok meg? Hogy belehessen pörögni? :'D de ne nagyon. (NEM KÉREK OLYAN VÁLASZOKAT, HOGY NEM SZABAD MEG STB -.- KÖSZÖNÖM.)
2011. ápr. 22. 13:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

kb 3 vagy 4től fogsz "bepörögni"

de valószinű hogy ha megiszol 4 hellt, akkor leáll a szived

2011. ápr. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
volt már olyan hogy egyet ittam egy nap, olyan is hogy 8at, de azon túl hogy nagyon vert a szivem soha többet, hja, és hülye kis pcs vagy:)
2011. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
19:25 nem is ismersz, és nem vagyok hü*e pic*a :) te vagy egy birka b*rom, 8-at megittál? hát gondolom minuszba van az IQ..én 14 évesen egyet ittam meg, nem hogy nyolcat, na ki a hü*e pic*a? vedd már észre magad :D
2011. ápr. 28. 17:49
 24/28 anonim válasza:
ha ezzel akarod magad pörgetni akkor hülye vagy.A vesédet totál kinyírod , ha sokat iszol, meg tele van taurinnal, ami szintén nem túl jó.De nekem nyolc, vedelj be legalább 4 dobozzal, és legyél "pörgős"...
2011. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
jolvan.
2011. máj. 17. 18:49
 26/28 anonim ***** válasza:
2 hell energy :D 16/f
2012. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
a hell az lófene :)
2012. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő, de általánosságban azt lehet mondani (rá is van írva a dobozra!), hogy napi 1 max. 2 doboznál ne igyunk többet.

Vizsgaidőszakban megiszok mindennap 1-et, van, hogy 2-t is, ha nagyon sokáig kell tanulnom. Múlt tavasszal volt, hogy 3 is lement,(Hell) mert akkor még többet tanultam, de azt nem ajánlom, mert mindenkire egyénileg hat, és mindenki más mennyiséget bír még ki baj nélkül. Akkor azért már én is ,,éreztem a szívem".:D

A párom egyszer megivott 5 doboz Hell-t pár óra alatt, de csak mert nem volt más útközben és kánikula volt. Nem csinál belőle rendszert, egyszeri eset volt. Semmi baja nem lett, de lehetett volna könnyedén, szóval ez nagyon veszélyes mennyiség már, pláne egy normál méretű embernek, Ő nagy darab ezért nem lett baja gondolom, meg szerencséje volt.

2016. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!