Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen fajta alkoholtól...

Phoney kérdése:

Milyen fajta alkoholtól undorodsz, és mi a legjobb (v legdrágább), amit kóstoltál belőle?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy aki utál 1-1 italfajtát, az általában tényleg utálja, vagy csak nem ismeri.
2011. máj. 1. 13:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja így már világos. Én irtam,hogy a martini szar. Fogalmam sincs,miylen minőségek vannak ebből,ittam simát meg rosét és mindkettő hányadék..
2011. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Aminek a szagától is rosszul vagyok, az a vodka. De nemhogy a vodka szagától, még a Fanta Narancsétól is, mert állandóan együtt ittuk a kettőt.


Amit imádok, az a Mandulabor és a Bailey's.

2011. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
unicumot, jagermeistert, tequilát ki nem állhatom
2011. máj. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Oké, akkor eddig (ha nem gáz megjegyeznem) az "ismerősöm bora" nagyon tetszett:DDD


A royal vodka tényleg nulla (konkrétan alsó kategória).


A pálinka 5000 Ft / 5 dl-nél kezdődik a boltokban, alatta nulla. (A házi meg lottó.)


A Jäger szerintem alsó-középkategóriás keserű, bár azokból csak most tervezek minőségit venni. Vermutból (aka. "martini") szintén.


Pezsgő 2 ezer fölött kezdődik (Pl. asti pezsgők), alatta vicc. Persze berúgni jók öccázér' is.


A vodka szerintem Russian Standardnál kezdődik, még a sima Finlandiának is mellékíze van.


Az unicum alsó, tequilából EGY márkát találtam (El Jimador 100% agave) ami 4 ezerért is jó, utána 10 e-nél folytatódnak SAJNOS, mert szerintem finom ital lenne. (Az okokért lásd: Wikipédia)


A baileys jó, tervezem házilag kihozni ugyanazt 1500 Ft-ból, közel járok hozzá:)

2011. máj. 1. 19:29
 15/20 anonim ***** válasza:
70%

Hát úgy látom kérdező megválogatod mit iszol.Nekem nincs olyan amit ne innék meg.Alkohol alkohol,berúgni jó aztán kész:)

Pontosabban a 4% alatti söröket és a 10% alatti borokat nem iszom meg mert mire beüt kipisálom:D

2011. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
A konyakot tiltja Händel Brahms, a többi jöhet minden mennyiségben.
2011. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ősellenség: Fütyülős, dobozos sör

Nem szeretem: vodka, pezsgő, bor (kivéve Aszú)

Tequila: 1800

Pálinka: Agárdi, Panyolai

Sör: pilseni, vagy barna búza

Konyak: Remy Martin Louis XIII., Henessy XO


Egy vicces történet: Nem szeretem a pezsgőt, de egy puccos bulin rámtukmáltak egy pohárral, mondván, lehet, hogy eddig nem szerettem, de most már fogom. Megkóstoltam, nem ízlett, így odasomfordáltam egy dísznövényhez, és meglocsoltam vele. Utólag derült ki, hogy valami hiperritka, francia pezsgő volt, amiből ma már alig van a világon néhány ezer üveg, ezért az ára elég borsos (sokezer euró/üveg). Végiggondoltam tettem, és arra a következtetésre jutottam, hogy szerintem ittam a világ legdrágább növényvédőszeréből.

2011. máj. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát amitől rosszul vagyok hellyel közzel: Pezsgő, sima unicum.


Amivel kínozni lehet: Becherovka.


Amik bejönnek: sör stb. vodka, whiskey minden ilyen.

2011. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Amitől rosszul vok aza Kalinka.
2011. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Én soha többet egy csepp pálinkát nem fogok inni, hogy miért, azt hagyjuk.

Szeretem a sört, Russian Standard az első vodka, amit ittam, az is ízlett, nem keverve is jó. A keserűket is szeretem. A bor is findom, de abból nem tudok sokat meginni, kivéve a boroskóla.

2011. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!