Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek ha 4-5en megiszunk...

Szerintetek ha 4-5en megiszunk két kicsi kalinkát (asszem az a 4 decis, nemtudom) akkor mennyire offol le minket?

Figyelt kérdés

én személy szerint kezdő vagyok, de nyilván eszek majd előtte, és 175 centi 74kiló vagyok szoval nem egy könnyű eset. :D csak kezdő vagyok piálásból. és kérlek ne gyertek azzal hogy nekem, még nem való mert 18 vagyok, és még nem ittam. ki akarom próbálni. értitek. csak egyszer szerintem. de nem akarom nagyon szétütni magamat. szerintetek ettől szét lehet?

am fantával innánk.

szerintetek?


2011. máj. 17. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:

vodkanarancs hmm már huszonéve nagy sláger

szeretem, mert finom és itatja magát

2-től már jól érzem magam, de 4 is simán lecsúszik -> ha 1:3 aránnyal számolunk (0.5 cl vodka, 1.5 dl narancs) az összesen 2 dl vodka

szóval ennyi emberre egyáltalán nem sok ;)

20/L

2011. máj. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát kalinka az finom.


osszuk is le. 5 ember 2*5deci vagyis egy ember kap 2 decit. kellemesen fogjátok magad érezni. nyugi ez nem akkora mennyiség h kidőljetek.


am meg vagy 0.2es vagy 0.5es vagy 0,75ös van.

2011. máj. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
52%
Ettől nem fogsz beoffolni, nyugodtan igyad, én 19 vagyok és egyedül szoktam bulik előtt lerántani egy 0.5 ös kalinkát persze azért nem tisztán, és még attól sem csapom ki magam,csak pörgök, meg még jobb hangulatom van mint általában;)
2011. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kb 2 decitöl fejenként nem rugtok be csak jol érzitek magatokat :)

én mondjuk már nem vok kezdő de 1 ü absolut citromot toltam le szombaton magába töményen és 2 deci tequilát és attól már berugtam de emlékezet akk se esett ki xd

2011. máj. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 dl nem lehet semmi bajod,ha nagyon nem birod max szédülsz egy nagyon picit,és jol érzed magad
2011. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 deci az sesmmi nem lesz. nem hányod le a ruhád, és a pénzed is megmarad.
2011. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :):D
2011. máj. 17. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!