Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szeretitek a jägert?

Szeretitek a jägert?

Figyelt kérdés

èpp haza jöttem németböl, vettem ott egy jägermeistert gondoltam kipróbálom mivel mindenki itt svédországban ahol élek arról beszél mien jó.

Hát b-sszus, k-rvára nem ízlet, ilyen "lakritsz" íze volt, nem tudom magyarul mi, de nagyon nem tetszet.


Egyszer kostóltam unicumot, és ha jól emlékszem teljesen más íze volt, csak én gondolom így vajón?


2011. máj. 30. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem finom, pedig utálom a pia ízét. Az unicumot se szeretem, de a jager finom
2011. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jól emlékszem hogy unicumnak más íze van?

itt nem lehet unicumot kapni sajnos...


Ki a f-szom csinál olyan ízet egy piának mint a jäger, utálom azt, ilyen mentholos valami szor, fúj

2011. máj. 30. 23:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, de az unicumot se.
2011. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A legjobb pia a világon! :D
2011. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pont szeretem az ilyen mentolos ízű löttyöket, a jagert is imádom.
2011. máj. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Phoney ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy ha egy töményet a gyártó fagyasztva ajánl, akkor az minőségi ital nem lehet.


Mondjuk, hogy szívesebben megiszom mint az unikumot (legalább nem csak karamell+cukor+keserűség), de pl a Zsindelyes Bazilita keserű mindkettőnél jobban bejött (kb annyiba kerül, mint az unikum).

2011. máj. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg lehet szokni a Jäger ízét, nekem amúgy ízlik. Az Unicum keserűbb valamennyivel, de az se szar itóka :D
2011. máj. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A jéger a kedvenc röviditalom. Az Unicum teljesen más ízvilág, de az is a fogyasztható kategória.

A jéger sörrel viszont mindent visz nálam.

2011. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem Eren Jégert🥰
2021. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!