Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szeretitek az alkohol ízét?

Szeretitek az alkohol ízét?

Figyelt kérdés
Én nagyon utálom, csak azért iszom, hogy bulikba jobb kedvem legyen, meg szertem azt az érzést (nem a hánys szintre gondolok). Viszont nagyon utálom az ízét, ezért inkább ilyen tequilát, páleszt, vodkát iszok, hogy minél kevesebbet kelljen megindom, de azért hasson is. Utálom a koktélokat, liköröket, tehát mindent, amiben alkohol van. Ti hogy vagytok ezzel? Mert néha látok oylanokat, akik csak úgyi isszák a wiskey-t meg hasonlókat, de nem értem hogy lehet azt meginni:/
2011. jún. 28. 00:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

igenis van ami finom és csak ritkán iszok 18F és pl van egy Bacardi 151 nevezetű 80%-os rum, bizony izlik, de pl a 30-40%-os pálinka meg nagyon mar

ittál már amúgy Wiskyt?

Tequilát szeretem.

2011. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ittam már egyszer nagyon rég, bár az ízére nem igazán emlékszem:/
2011. jún. 28. 00:32
 3/13 anonim ***** válasza:
A sör meg bor az jó, de azokon az alkohol íze nem érződik nagyon. Egyébként ha rövidet iszok akkor én is tisztán iszom, hogy hamarabb lecsússzon, bár úgy néha jól esik hogy végigmarja a torkom. Főleg pl a rum, meg persze ezek a jó piák mint a hubertus. nem szeretem keverni pl naranccsal, azon én mindig érzem az alkoholt és úgy elég lassan csúszik. a whiskey meg konyak olyan hogy gyorsan le kell húzni mert különben kiköpném :D van olyan őrült aki meg direkt melegen issza és kortyolgatja azokat
2011. jún. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Phoney ***** válasza:

Az alkoholnak nincsen íze. Vagy az italok mellékízétől vagy rosszul, vagy az alkohol puszta észrevételétől.

Ismerek ilyen embert, de még ő is talált olyat, ami ízlett neki, mert nem érezni benne az alkoholt, ha jó minőségű. (Pina colada koktél, Martini Rosso + gyömbér, valódi abszint, stb.)

2011. jún. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én pl. imádom a krémlikőröket!:)

De a hubit is. A vodkát meg kísérővel igyad, és akkor finom:)

2011. jún. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
A sör szerintem kifejezetten finom. Ha lenne olyan alkoholmentes sör aminek pont olyan az íze mint az igazinak (sajnos nincs) akkor víz helyett is azt innám. Így sajnos be kell érnem az igazi sörrel :)
2011. jún. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én pont így vagyok vele mint te, Kedves Kérdező. Engem a citromos sörben is kiráz a hideg az alkohol ízétől. A többiről ne is beszéljünk... alkalmanként buliban én is az oldottabb hangulatért iszom, de egy percig nem élvezem a söröm kortyolgatását,(ezt mondjuk nem is értem, hogy mi benne a jó) a társaságot viszont annál inkább.


Jah és nagyon hamar be tudok rúgni, egy sima sörrel már kóválygósra tudom inni magam, ami egyesek szerint áldás a gazdaságosság miatt. Szal nem bírom a piát, se az ízét se a hatását :) Asszem belőlem soha nem lesz alkoholista.

21/f

2011. jún. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Piától függ. :)

A minőségi borok - főleg desszerborok, közülük is a könnyedebb franciák - isteni finomak (na nem mintha a testes, jóféle magyar tokaji nem lenne nagyon finom). A sör kellemes, frissítő, már ha jó sör, és nekem kifejezetten ízlik a cider is. Töményből az eredeti (svájci) abszint kellemes, persze az előírásnak megfelelően higítva. Kedvelem a jägert és a különféle koktélokat, meg a krémlikőröket is.


Hozzáteszem, hogy már jó ideje nem egyáltalán fogyasztok alkoholt, főleg életmódváltásból kifolyólag, másrészt ivós társaság híján, pedig nekem sokféle ízlene. :)

2011. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Bazinga válasza:
Én szeretem a sörnek az izét is, ill. a whiskey-t nemrégiben szerettem meg, szóval meg lehet szeretni egy idő után (23/F)
2011. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én utálom a sör ízét, viszont borok közül a félédes fehér borokat szeretem(persze abból is vannak elég szarok:))
2011. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!