Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy manapság már szinte üdítőt csinálnak a sörből?

Figyelt kérdés
Ízesítik citrommal, eperrel stb.
2011. máj. 31. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vele semmi gond, amíg lehet kapni rendes sört is. :)

Így nyernek új vásárlókat a "sörcégek". Egy csomó csaj nem szereti a sört, viszont az ízesített söröcskét sok lány megissza.

2011. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vele baj, mindenki választhat ízlésének megfelelően. Ha nem szereted az ízesítettet, akkor veszed a rendest. A mi baráti társaságunkban úgy működik, hogy közös programkor, pl: kirándulás, szalonnasütés, kerti főzés, kemping, stb. a csajok kapnak ízesítettet, ha szeretik, a pasik isszák a rendest.

Nekem csak az nevetséges, mikor a reklámban a pasik, a KANOK összegyűlnek valami kocsmában, beszélgetnek, stb, és citromos/narancsos/bodzás/epres sört isznak. Az mondjuk kicsit mókás :)

2011. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél a pont, lány vagyok, a sima sört nem szeretem kb hányni tudok tőle, de a citromosat imádom.
2011. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az is, üdítőnek elmegy,de ahhoz képest meg drága.

Én vasaláskor jutalmazom magam egy üveg sörrel... két ing után egy korty hideg keserű, habos valódi söröcske,mennyei élvezet.

üdv:59/L :)))

2011. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Lány vagyok és örülök neki. Szerintem az ízesített sör tökéletes nyári frissítő, van benne egy kicsi alkohol, pont amennyit még lehet tolerálni (nekem egy rendes sör is sok:( ), mellette pedig nem keserű, hanem finom :)

Nyilván aki nem szereti, az ne igya, de sokunknak áldás, hogy ilyet is csinálnak :)

2011. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Én utálom a sört, de ez a grapefruitos valami nagyon nagy találmány! Imádom
2011. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Phoney ***** válasza:
100%
Örülök neki, hogy most már nem csak műanyag üdítőket lehet kapni.
2011. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a pont. A profitért bármit!
2011. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyet értek, profitvadászat, ennek ellenére nekem nagyon ízlenek.Ha beülünk sörözni mindig valami ilyen lötyit iszok.

Itthon keverni szoktam igazi citromból, szódából vagy mézzel vagy cukorral, igazából mindegy, meg ugye a sör.Belenyomkodom a citrom héját is.Egyszerűen isteni:)

2011. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok, és én nagyon örülök neki! Az almás Borsodi egyszerűen isteni :) És tök jó, hogy csak 2%- os, így tűző napon sem áll tőle keresztbe a szemem :) Amúgy a sima sört is megittam (Sopronit), de bőven elég volt alkalmanként max. 1 üveggel.
2011. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!