Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek is igazságtalan...

Szerintetek is igazságtalan az, hogy Magyarországon nem lehet minimális alkoholtartalmú ital fogyasztása után vezetni?

Figyelt kérdés
Pl. Ausztriában nyugodtan megihat az ember egy sört, semmi baja nem lesz, és rengeteg más országban is. Most néztem egy táblázatot és bevallom, kicsit igazságtalannak tartom, hogy mások ezt is "megengedhetik" maguknak, mi pedig nem.
2011. jún. 6. 19:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
27%
azért mindenki érzi, mikor ivott túl sokat a vezetéhez, hisz mindenki ismeri magát, az a szemét, aki ennek ellenére vezet!
2011. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Azért, mert én így látom? Hát ez van. Mindig lesznek ellenérvek. De szerintem azért az emberek 91%-ának semmi baja nincs egy pohár sörtől.
2011. jún. 6. 20:14
 13/28 doboszoli ***** válasza:
77%

Nem, mert nincs értelme az engedélyezésnek.

S.ggrészegen vezetni továbbra is tilos, meg ugye a fenti okok miatt nem is ajánlott.

Az "egy sört" meg idd meg este vacsora után, ki lehet szerintem addig bírni. Ha nem bírod estig nélküle, az már más jellegű kezelést igényel.

2011. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
*90%
2011. jún. 6. 20:14
 15/28 anonim ***** válasza:
77%
Akiben van annyi felelősségérzet, hogy kocsiba ül és vezet, abban már legyen annyi, hogy kibír pár órát sör nélkül.
2011. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
77%

Hozzáállás kérdése.

Számodra fontosabb egy sör.

Számunkra fontosabb a lehető legbiztonságosabb közlekedés.


Azt árulja már el valaki, miért olyan bóóórzasztóan fontos alkoholt inni?

2011. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
78%

A barátnőm karjaiban halt meg az 5 éves fia,mert egy senkiházi taknyos 18 éves csak egy pohár sört ivott,és így gázolta halálra a gyereket!

Szóval aki nem képes pia nélkül vezetni az egy önző alak,aki semmibe veszi az emberi életet,és mások biztonságát..

Csak remélni tudom,hogy az ilyen alakok mint te kedves kérdező nem élik át soha,hogy a szerettüket elgázolja egy senkiházi aki csak 1 pohár sört ivott..

2011. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nem igazságtalan.
2011. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nincsenek önértékelési gondjaik, ezért nem csak részegen tudnak bulizni.

Vagy úgy gondolják, hogy akinek van pénze kocsira meg sörre, annak legyen pénze hazafelé sofőrszolgálatra is.

Vagy képesek gyalog/tömegközlekedéssel elmenni bulizni.

Vagy taxit tudnak hívni.


Én járok bulizni, Budapesten az éjszakai hazavisz, vidéken meg ki bírom fizetni egy sör árát taxira. Ennyi :)

2011. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, h nem szabad inni!!! Halt már meg ismerősöm olyanok miatt, akik azt hitték, hogy a végigpiált buli után még hazavezetnek...és akkor ilyeneknek legyen engedélyezve a pia utáni vezetés??????Hát gratulálok.
2011. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!