Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Előfordult-e már ilyen időszak...

Előfordult-e már ilyen időszak, hogy folyton be akartatok csípni, mert annyira boldogtalanok voltatok?

Figyelt kérdés
Mostanában állandóan a piára gondolok, mert a férjem elhanyagol, soha nem visz sehova, nem törődik velem. Fiatal nő vagyok egyébként. A legjobb barátnőm sajnos nagyon messze lakik tőlem, itt meg nincs barátnőm se. :((
2011. jún. 18. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
volt olyan bulisabb időszak az életemben amikor elég gyakran ittam, de sosem bánatomban. ha boldogtalan vagy akkor beszéld meg a férjeddel, keress új hobbit, kezdj el sportolni. ne otthon ülj és az iváson golndolkodj. unokatestvérem így lett alkoholista
2011. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Már beszéltem számtalanszor vele, de hiába. :( Akár szépen mondom, akár csúnyán, nincs eredmény, nincs változás! Kéne egy barátnő, egy közeli barátnő nekem, csak nem tudom merre keressem. Itt még nem találtam még1 olyan nőt, aki olyan, mint a távoli barátnőm.:(

Van hobbim is, elfoglalom magam, de néha szeretnék kimozdulni otthonról kirándulni, koncertekre menni, mulatni...stb. Sehova nem visz a férjem! :(

2011. jún. 18. 18:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem kifizetődő bánatomban inni, mert nem "vidámabb leszek", csak még inkább belelovalom magam a problémáimba. Jól mondja az előző: találj magadnak valami elfoglaltságot.Járj fitneszre, csinálj bármit, csak ne ülj otthon. Akkor talán a férjed is észbekap. De ha csak csendben leiszod otthon magad, vagy olyan állapotban esetleg még problémázol is, akkor csak méginkább indokolttá teszed a viselkedését. Ne add fel ilyen könnyen. Azt írtad, hogy fiatal nő vagy. Akkor ne akard erővel tönkretenni magad!!!
2011. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Már néha előfordult hogy ittam is és iszom is. Havonta megteszem. (kb. max 1 üveg bort). De ilyenkor elmegyek társaságba is utána, bárkit akit itt ismerek felveszem velük a kapcsolatot, hogy még vidámabb legyek és akkor boldog vagyok.

Nem sikerül semmi mostanában. Se munka, se a baba nem jön, és a párom se törődik velem, barátnőm meg messze lakik.

Akkor vagyok igazán boldog, ha iszok.

2011. jún. 18. 18:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Havi egy üveg bor miatt ne aggódj!


A többit meg hát..meg kell oldanod, ez van:/


Amúgy nem tudsz eljárni valami "körbe", tanfolyamra?

2011. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Nekem van egy olyan erzesem, h nem havi egy bort szoktal meginni, ha pedig igy van konnyen alkoholista lehetsz!

Ha gondolod irj privit, segitek!

2011. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De igen, havonta szoktam meginni a bort, de akkor 1 üveggel mindenképp. Viszont egyre többet gondolok rá, hogy gyakrabban kéne. Pl. most is. Nagyon szomorú, bánatos vagyok és halálra unom magam!
2011. jún. 18. 20:01
 8/12 anonim ***** válasza:
ne haragudj de ilyen kapcsolatba babát akarsz? ha már most elhanyagol a férjed akkor babával még rosszabb lesz neked. egyedüla nyakadbaszakad minden és egy perc szabadidőd sem lesz mellette. ha ennyireboldogtalan vagy akkor gondold át érdemes e ebben a kapcsolatban maradni.
2011. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Inkább találj valami elfoglaltságot/hobbit/barátokat, mert a piától nem nagyon leszel boldogabb.

Legalábbis én rúgtam már be bánatomban, és nem lett jobb, csak hánytam egyet.

2011. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem jobb és nem hányok tőle. Mondtam, a barátnőm messze van és itt pedig nem találok olyan barátnőt.
2011. jún. 19. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!