Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az nagyon durva, ha minden...

Az nagyon durva, ha minden hétvégén megiszok 1 L bort?

Figyelt kérdés

Hát, van hogy néha többet is, de úgy imádom azt az állapotot, be sem áll a szám, és olyan jókat tudok bulizni! (házibuli) Rövidet egyáltalán nem iszok, és a bort is szigorúan csak kólával! Ez nagyon káros?

Ja, és ettől nem szoktam kikészülni, nem hányok meg semmmi bajom nincs tőle, csak szédelgek, de nem vagyok rosszul. A Másnap viszont nagyon gáááz!


2011. jún. 22. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó minőségű, nem gáz. Te dolgod:)
2011. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
a "kóla" károsabb amúgy.
2011. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

azért azt a bort sem vállalnám be, amit kólával kell keverni...

De ha valami rendes bort innál, az nem volna olyan nagy baj. Itt nem is a mennyiség a "gáz", hanem feltételezem a minőség, meg az, hogy egyszerre iszod meg (egy este)

2011. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Igyad inkább szódával!
2011. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem így kezdődik az alkoholizmus.

Rendszert csinálsz az ivásból.

Nekem van 24 éves fiú ismerősöm, aki ugyanígy kezdte, az volt a jó buli, hogy ittak hétvégén, most már minden nap iszik. Hétvégén meg még többet.

Úgyhogy ez is lehet a vége.

2011. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
Ha célod a fogyás, akkor gáz. Egy-két pohár száraz bort viszont szabad. A bor /mint általában az alkoholos italok/ étvágyat csinál.
2011. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

ettől lesz szerintetek alkoholista? ugyanmár. szeretem az embereket, akik így gondolkodnak...nagyon...

ugyanolyan, mint mikor valaki arra aki szív, azt mondja, hogy rossz drogos...

én személyszerint nem szeretem a piát, inkább az utóbbi mellett vagyok, de nem gáz. jól érzed magad tőle, és tudod hol a határ, nem hánysz, nem csinálsz magadból idiótát, akkor ok.

2011. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Én minden 7 végén péntek-szombat kotta részeg vagyok... sztem Te mellettem szent vagy...
2011. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt írtam, hogy a kérdező alkoholista, hanem azt, hogy a rendszeres ivásból alkoholizmus lehet.

Senki nem úgy kezdi, hogy alkoholfüggő lesz 1-2 piás hétvége után.

Ez egy folyamat.

És az alkoholizmus így kezdődik, hogy most még csak jól érzem magam, utána meg még többtől érzem magam jól, aztán meg már minden nap iszom.

De felőlem mindenki igyon, amennyit akar, nem az én dolgom.

De minden masszív alkesz elkezdte valahol.

És nem a pszichiátrián, meg a detoxban.

Ezt lehet tagadni, de attól még ez így van.

Ennyi!

2011. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Én már évek óta ezt csinálom, de a hétköznapokon soha nem iszom, még egy kortyot sem alkoholból! Akkor most én félalkoholista vagyok?
2011. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!