Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha hétvégén megiszok 1-2 sört...

Ha hétvégén megiszok 1-2 sört az baj?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy gyurás közbe nem lehet inni, de ha csak 1-2 sört iszok meg hétvégén azzal is vesztek??
2011. szept. 22. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Még akkor is, ha nem gyúrsz. Alkohol van benne, ami orvosi felügyelet nélkül nagyon káros tud lenni. Alkoholmenteset ihatsz, bár gyúráshoz nem biztos, hogy a legjobb ötlet.
2011. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kiváncsi, hogy h kondizás mellet 1-2 sör belefér-e?...
2011. szept. 22. 19:15
 3/12 whitenigga válasza:

Nem!


Magyarázat (a csajomat nem találtam itthon, amíg keresem, addig fogom magyarázni! :D):


Én anno gyúrás mellett ittam minden nap, meg dohányoztam is. Tisztában voltam vele, hogy ez így nem fér össze, úgyhogy felhagytam a gyúrással. :D


Nade gyúrás közbeee inni? :O

Fekvenyomással egyidőben például kifejezetten veszélyes fogyasztani, nem ajánlom! :D


Amúgy nem fog észlelhetően visszavetni, ha beversz pár sört. Én is fejlődtem az említett életvitel folytatása közben, mint az állat!


Mondjuk, ha szedsz valamit, akkor nem vágom, hogy ajánlott-e. Nem mindegy, hogy erősen ajánlott, vagy csak ésszerű kerülni a piát. Én nem kerülgetem, tesó! :D


(Közben előkerült a szóban forgó buxa! :D)


Tső! :D

2011. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hehe :D akkor mostmár csinálni kell vele vmit ;) Kössz a választ :D
2011. szept. 22. 19:30
 5/12 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, bár én csak fekvőzök, meg felólésezek.
2011. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Offthewall ***** válasza:
Kedves utolsó, te úgysem fogsz fejlődni :D A kérdezőnek viszont: Havi 1-2 sör nem tragédia. Az viszont igen, ha a hónap 4 hétvégéjének 8 napján(vegyük péntek-szombatot egyszerűség kedvéért) inkább 3-4-5-6 sör megy le. Tehát attól függ. 1 ml alkohol is rontja az izomnövekedést, 1 dl mégjobban... stb. óránként 1-2 cl alkoholt tud asszem lebontani a máj, tehát töményet ne küldj le. De ha nem készülsz versenyzőnek, csak emiatt nem muszáj lemondanod minden buliról, piálásról. Fejlődni így is fogsz, csak mondjuk legrosszabb esetben 10-20%-al esetleg kevesebbet, de az sem biztos.
2011. szept. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mért is nem fejlődnék semmit sem? A saját testsúlyomat emelem, mondjuk napi rendszerességgel dohányzok, meg hétvgénként beverek jó 10-12 sört...
2011. szept. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Offthewall ***** válasza:
mert a felüléstől és a fekvőtől precíz étrend mellett is kb évi 1 max 2 kg izom fog feljönni rád, mondjuk az első évben aztán kb semmi. és a felülés amúgy is hátgyilkos gyakorlat. De felőlem lehet tovább azt hinni, hogy konditerembe csak a felső 10000 jár..
2011. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó van bzmeg, nem kell kioktatni, nem egy helyi rajcigánnyal beszélsz -.-" paraszt
2011. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Offthewall ***** válasza:
Stílusod alapján sajnos igenis 1 helyi cigánnyal beszélek. Biztos ártani akartam azzal, hogy ne b.d szét a hátad. Ha valaki hülye valamihez miért ne "kéne" kioktatni?
2011. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!