Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A múltkor másnapos voltam a...

A múltkor másnapos voltam a piától és hánytam is tőle. Na most bármilyen italból iszok egy kortyot rámjön a hányinger. mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
lehet attól h megutáltam a piát? és mostmár soha nem fogok tudni inni? :S
2011. jún. 29. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Komoly problémáid vannak...

Lehet, hogy a gyomrod nem jött még rendbe, vagy volt egy kis alkohol mérgezésed. Ha van egy kis eszed, nem erölteted.

2011. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zuzuki ***** válasza:
Isten őrizz... Nehogy ilyen hülyeséget csinálj(befejezed az italozást).Tessék inni egy jófajta sört,majd hánysz egyet és jobban leszel.:) Kaptál egy alkoholmérgezést,de ne add fel,menni fog az...:)
2011. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
volt egy jó kis alkoholmérgezésed. Eltart egy darabig amíg a szervezeted összeszedi magát
2011. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ahogy előttem mondták, alkohol mérgezést kaptál. A szervezeted nem bírja elviselni a piát, így védekezik. Egy jó darabig nem is fogsz majd tudni inni, vagy soha az életbe, ismerek ilyet.
2011. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy alkohol mérgezés ez sokkal inkább a pavlovi reflex egy csúnya italozás után hánytál és elég kész lettél ezért az agyad megtanulta azt hogy az alkohol=hányás és hányás=jobban leszel így amint iszol azonnal ki akarja lökni nekem is volt ilyen kb februárban nagyon csúnyán kész lettem és kb 3-4 hónapig nem nagyon tudtam rendesen inni mert a hányóreflexem nagyon erős volt csak néhány dolgot tudtam normálisan inni most így fél év után már minden jöhet kb és azóta már volt pár nagy italozásom hányással de semmi hasonló ugyan a hányinger még mindig rámtör minden felesnél de már sokkal enyhébb és el is múlis pár másodperc alatt főleg ha azonnal kíséred valamivel pl gyümölcslé így tudok mértéket is tartani is. (kedves előzőek ha alkohol mérgezés lenne akkor a sok hülye gyerek aki szinte ájulásig issza magát és okádik egy éjszakán át azok már a pia látványától is sírnának de többségük következő héten megint hüléyre issza magát míg pl én és a kedves kérdező csak hánytunk és kicsit kivoltunk és ennyi.)
2011. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
minden másnaposság alkohol mérgezés eredménye. szerintem igyál valami ízletesebb alkoholos italt (pl normális házipálinka nem kommersz fos!)
2011. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

énis ugyanigy vagyok,de én mikor legelőször ittam piát,nemsokára kiis jött belőlem.

nemlehet ezellen tenni valamit???????

2012. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!