Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy üveg martinitól, ha...

Egy üveg martinitól, ha egyedül iszom meg, nagyon berúgok?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok, köszönöm.
2011. júl. 1. 02:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
forever alone
2011. júl. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vadmeggy ***** válasza:
2011. júl. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Vadmeggy ***** válasza:
mündég egyedül
2011. júl. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm kitalálta, hogy berúg, és lehúzott egy üveg martinit és végighányta az éjszakát, have fun
2011. júl. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy berúghatsz tőle. Sőt! Még alkohol mérgezést is kaphatsz. A májkárosodásról nem is beszélve.

Főleg akkor a legveszélyesebb, ha a szervezeted nincs hozzászokva az alkoholhoz.

2011. júl. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Alkoholmérgezést nem fogsz kapni egy üveg Martinitól! Ekkora marhaságot legalább ne írjatok neki. Nem tudom mennyire vagy gyakorlott ivó,én rocker voltam valaha,szóval túl vagyok pár komoly bulin,és némi májkárosodáson....

Én nem ajánlom az egy üveg Martinit,mocskosul fogsz tőle hányni,és rettentően másnapos leszel!

2011. júl. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki nyugodtan ! Semmi bajod nem lesz tőle,hisz boltban árulják,ez nem méreg .Nagyon finom,és ízleni fog.Max berugózol tőle,de hát egy alvás után az is elmúlik , mint a sicc.Ha egyedül is iszod meg ,de néhány nap alatt(mert ez a kérdésedben nincs bent)akkor meg pláne semmi bajod nem lesz tőle . A májkárosodás pedig csak akkor lenne igaz, ha évekig rendszeresen gyepálnád a májadat vele.
2011. júl. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Phoney ***** válasza:

Ha egy átlag 15 éves megissza 1 óra alatt, akkor fetrengeni fog a hányásában.


Ha egy felnőtt megissza egy egész éjszaka alatt, be sem rúg igazán.


Ez most olyasmi kérdés, mint hogy kövér leszek-e, ha kenyeret eszek...:)

2011. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én tavaly nyáron (15 voltam) megittam majdnem egy liter házibort negyed óra alatt éhgyomorra és csak hányingerem volt mind az állat, és másnapos voltam.

tehát hogyha egy 750ml-s martinit letolsz egyedül mondjuk 1-1,5 óra alatt úgy hogy előtte ettél akkor nem valószinű hogy komolyabb bajod lesz egy másnaposságnál, mondjuk attól is függ hogy hány kg. vagy.

2011. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem,h. gyakorlott ivó vagy, sztem eleve meg sem tudnád inni, de az tuti,h. nagyon hánynál, és sz.rul lennél, még másnap is.
2011. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!