Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A feles minek a fele?

A feles minek a fele?

Figyelt kérdés
ha a klasszikus feles 4 cl, akkor egy decinek nem lehet a fele... *lö gondolkodó fej
2011. júl. 2. 00:28
1 2 3
 21/23 Tenk ***** válasza:
88%

Kedves kérdező nagyon sajnálom apukádat meg anyukádat hogy kicsi értelmet láttak a kicsi fiukba és nem vágták falhoz egyet mondok én te neked én fiam lennél már falhoz vágtalak volna milyen jogon BARMOZOD a másikat amikor az igazat mondja jó nem tehetsz arról, hogy 12-14 éves vagy több biztosan nem mert ha több lennél tudnád mit jelent a FELES. Ez egyik részről másik részről meg 12-14 évesen mi a jó édes anyukádat keresel a kocsma körül tudtommal alkohollal nem szolgálhatnak ki ha pedig még is légy olyan szíves és mond meg hol megígérem egy jó darabig nem szolgálnak ki alkoholt...

jah most nyugodtan beszólhatsz meg minden csak az a szerencséd hogy gyakori kérdések nem írja ki Településed utcád házszámod...

2011. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, az, hogy nem nyomtam Shift-et, nem helyesírási hiba, hanem gépelési.


Amúgy meg akkor tanulj meg te is írni, mert te sem nagy betűvel kezdted a mondatot! "ha a klasszikus feles 4 cl, akkor egy decinek nem lehet a fele..."

Labda visszadobva.

2011. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
jogos jogos :D
2011. júl. 4. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!