Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen alkohol ivós játékokat...

Milyen alkohol ivós játékokat tudtok házibuliba, szülinaposoknak?

Figyelt kérdés
Két lány szülinapja lesz egyszerre megtartva, házibuliban, a sört annyira nem szeretik, de ha csak olyat tudtok az se baj.... várom a válaszokat :D
2011. júl. 8. 19:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%

mondjuk lehet akármilyen társas:D aki veszít iszik:D

pl pókerezhettek is aki kiesik 1 körből vagy elnyerik a zsetonját az pl megiszik fél deci felest:D

meg ilyenek:D

utána piásan felelsz vagy mersz:D aki teljesíti a rá szabott merést az kap 1 pohár meglepi piát:D xD

2011. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%

első vagyok megint, vagy mintha üvegeznétek, pörög az üveg akire rámutat az iszik egy felest:D

akkor olyat is csinálhattok hogy akire hamarabb mutat 3x az nyer azis iszik:DDD

2011. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
olyasmit nem tudtok amihez nem kell sok eszkösz?
2011. júl. 8. 19:28
 4/20 A kérdező kommentje:
de azért köszi a válaszokat :D
2011. júl. 8. 19:29
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
hát ehhez tutira nemkell eszköz csak pia és fantázia:D
2011. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

nézd még 1 5let:

Ahányan vagytok annyi feles poharat fogtok, az egyikbe vodkát, vagy más tiszta, színtelen piát raktok, a többibe vizet. Természetesen egy olyan töltse be aki utána nem iszik, vagy keverjétek meg. Mindenki elvesz egyet, nincs szaglászás és egybe meginni. Lehet variálni a piás poharak számával, csak egyben van víz, stb. Garantáltan jó móka és ahogy fogynak a poharak, egyre jobb lesz :D

2011. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

Részegedj okosan

[link]

2011. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köszi szépen jöhetnek még :D
2011. júl. 8. 19:34
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Van az "én még sosem.." nevű, mi azt szoktuk játszani :D Mondjuk ez csak akkor jó, ha sokféle életkorú ember ott van és nem csak 13 évesek játszadoznak.


A lényeg, hogy mondani kell valamit, ami azzal kezdődik hogy "én még sosem", mondjuk én még sosem szexeltem vagy én még sosem voltam írországban vagy ilyesmi. És aki szexelt már vagy volt már Írországban, az iszik. Lehet szivatni a többieket azzal, hogy direkt olyat mondasz, amit tudod hogy ők csináltak, de te nem. :D Remélem érted.

2011. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a kommenteket,de bocsi ha valamelyiket írták már:)


1.Táborban voltunk,amikor többen is (talán 3-man) tartották a szülinapjukat.Megkérdezték tőlük,kedvenc piád? Azt mondta hogy vodka,akkor műanyag pohárba 17 pohár vodkát töltöttek,és meg kellett innia...:) Na ez lányoknál ha nem bírják lehet cherry vagy valami gyenge itóka is:)


2.Sakkozzanak....Fehér bábuk fehér likőr poharakban,fekete bábuk barna vagy fekete likőr....De keményebb piába pár csepp ételszínezék is mehet bele,nincs másabb íze tőle....Ha leüt egy bábút,akkor az ellenfélnek azt meg kell inni


3.Egy általa kiválasztott italt kell meginnia,de ahány éves,annyi szívószálat dugdossatok egymásba,és azon keresztül kell meginnia....Ütni fog:D


Én pont sörrel nem tudok...rövidekkel,meg amit akarnak olyanokkal tudok de sokat még...:D Én még egyiket sem próbálta,hál' Istennek legalább velem nem csináltatták meg...:D

2011. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!