Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Házibuliba milyen olcsó piát...

Házibuliba milyen olcsó piát vigyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
vigyél vodkát, vagy bort+kólát boroskólának
2011. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Kannás bort.Az minden alatt van.Csak akkor vedd elő ha már mindenki részeg.
2011. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem égő olcsó lőrével beállítani házibuliba.

Gondolj bele, a házigazda takarít, kaját csinál, vásárol üdítőt, rágcsát, piákat. Te meg odamész, eszel, bepiálsz, cserébe viszel egy liter 200 ft-os kannás fo.satós bort.

Nagyon gáz vagy. :((


Inkább vigyél valami jobbat, amiben kevés van, vodkából, unicumból is van kisebb is, meg vegyél mellé egy nagy zacskó chipset, vagy mogyorót, és állíts be azzal.


Nagyon gáz vagy.

2011. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, kannásbort nem akartam vinni, amúgy én arra gondoltam hogy egy bor (nem túl drága max 800 ft), egy üveg kóla, meg egy fél literes vodka
2011. júl. 17. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Én megszokott társasággal járok mindig házibuliba, az esetek 90%-ban mindig azok az emberek vannak ott, akiket már jól ismerek. Róluk tudom, hogy például a Jagermaistert szeretik, ezért én mindig egy literes Jagert viszek, ahogy sokan mások. Személy szerint nekem is az egyik kedvenc italom, ezért nekem is jó, és nekik is:)
2011. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!