Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi italtól leszek olyan...

Mennyi italtól leszek olyan állapotban mint én? (Lent)

Figyelt kérdés

Meg soha nem voltam részeg, ez volt az első alkalom. :D 2 barnasört ittam meg, majd kb. fél pohár vöröset, egy sima sört, 2 Bacardi colát, és meg egy kis sört a végén, de mind beosztva hajnali 3-ig este 10-től. Mindenre emlékszem, de rendesen dölöngéltem már a végén. Nem hánytam meg semmi hányingerem sem volt.

Meg az az érdekes hogy tudtam kontrollálni hogy mennyit igyak, amikor éreztem hogy megy el a hatása, akkor még. Ti is így vagytok, vagy ti isztok amennyi belefér, és egy ponton túl már nem tudtok mit tenni? :D 17/F


2011. júl. 26. 02:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint hogy TI. :D
2011. júl. 26. 02:33
 2/10 anonim ***** válasza:
aztan masnapos nemvoltal? ennyi sz.rt összekeverni :DDD
2011. júl. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

4 üveg sör, 2 üveg bor, fél liter whisky tisztán jéggel

Kb. ennyitől leszek az általad leírt állapotban

Teljesen koki az alábbiaktól leszek:

Rekord 24 óra alatt folyamatos ivás (ne csináld utánam): 2 üveg vodka, 3 üveg bor, 11 sör, fél liter diólikőr, 2 pohár Bacardi 151 (ez 75%-os, iszonyat durva) és egy kis ház szilva (pár feles) Persze kétszer hánytam az alat a 24 óra alatt, de hát istenem.

2011. júl. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az is hozzátartozik, hogy akkoriban eléggé "edzésben" voltam. (régi szép idők)

Továbbá az első hányás után 1 óra szünetet tartottam és utána bőségesen kajáltam plusz megettem egy fél kiló kenyeret. Addig nem feküdtem le, még nem hánytam másodszorra is, a biztonság kedvéért.

2011. júl. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

fél liter pálesz, de keverve : törköly, ágyas, fütyülős (bár ez annyira nem erős)


mióta ez megtörtént nem ittam töményet (ez lassan egy éve)

2011. júl. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Állapotfüggő, hogy mikor mitől fogsz berúgni. Kaja, fáradtság, alváshiány... Ezek nagyon befolyásolják. Pl. 3 óra alvás, és 200 km kerékpározás után én 2 sörtől berúgtam mint a dög! Egyébként meg jöhet egy rekesszel is. :D
2011. júl. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 dl tömény is elég lenne, "szerencsére" tapasztaltam, úgyhogy nem is iszom semmi alkoholt.
2011. júl. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én 2 üveg bortól is gally vagyok, mert nem szoktam inni - már :D


27f

2011. júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legutóbb például kb. 2 óra alatt leküldtem 12 whiskey-t. Enyhén szédültem, meg aztán rövidesen le kellet feküdjek. De mondjuk másnapos nemigen voltam, de ez csak a minőségi piának köszönhető, szerintem.
2011. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez nem nagy kunszt, cica ;D
2011. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!