Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Coronita sör milyen ízű?...

A Coronita sör milyen ízű? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ízt így értem: vizezett, sűrűbb, keserű, édes.....stb.
2011. júl. 27. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Mexikói kukorica sör. Nem annyira keserű mint egy átlagos világos sör. Egyszer meg lehet inni, de nem egy nagy szám. Én nem ehhez vagyok szokva. :-)


Úgy emlékszem 3 deci volt 200-300 körül, már nem tudom pontosan.

2011. júl. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ára: 370 Ft :( (Baromi drága :( )

Íze: Még nem kóstoltam meg. :)

2011. júl. 29. 00:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyit mondok hogy ittam már pár 3 decis sör különlegességeket de eddig mindegyiknek borzasztóan sz*r íze volt.Tegnap ittam Stowford Press szénsavas almabort hát borzasztó íze volt a felét ki is öntöttem.Csak azért vettem meg mert 400 ról 210 Ft ra volt leárazva de egy Heineken-nel jobban jártam volna :( A sörökkel is így vagyok drága és egyáltalán nem jön be az íze.Még egy 100 ft os Teszkós sör is finomabb ezeknél a moslékoknál!!.
2011. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
92%
azért mosléknak nem nevezném, ezek minőségi italok, az egy másik dolog, hogy a szarhoz vagyunk szokva :D
2011. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!