Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek ennyi italozás...

Szerintetek ennyi italozás még belefér?

Figyelt kérdés

18 vagyok, és egy ideje eléggé rászoktam arra, hogy bringázás közben teszek egy megállót a kocsmában, és beküldök egy nagyfröccsöt. Nem sok a hatása rajtam, max egy kicsit ha szédülök néha, igazából még soha nem voltam kiütve, nem is akarok többet inni. Igazából csak azért iszok, mert jó ízre, az energiaitaloktól meg újabban ideges vagyok valahogy.. Szóval azért kérdezem, mert én ilyen jófiú vagyok, és nem akarok jobban rászokni és májat cserélni később. :D De igazából ha megiszok egyet, akkor utána nem kívánok még.

Szóval hetente 1-2 fröccs még ok, ettől nem leszek alkoholista tróger?



Kösz a választ


2011. aug. 3. 00:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez aranyos :D Heti egy-két hosszúlépés bőven belefér!
2011. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Első válaszoló jól mondja
2011. aug. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szubjektív, hogy ki mit talál gázosnak. Számomra az már aggasztó, ha valaki nem csak társaságban iszik, hanem egyedül is. Viszont ha nem kívánod, egyelőre biztosan nem leszel alkoholista.
2011. aug. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Társaságban nem nagyon szoktam. :D Max 1-2 taggal, de csak ugyanígy. Nekem ez üdítőital :D
2011. aug. 3. 00:27
 5/17 anonim ***** válasza:
Csak akkor szívsz,ha megszondáztatnak. De szerintem ez az egész annyira nem illik egy sráchoz,hogy eszükbe sem jutna. Mért nem iszol egy Sprite-ot? egy csaj
2011. aug. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az túl egészséges. :D
2011. aug. 3. 00:30
 7/17 anonim ***** válasza:
Bringázás közben nem. Forgalomban nem vezethetsz ittasan, még biciklit sem, ráadásul mostanában a rendőrök a bringásokat is szondáztatják. Akkor fröccsözz, ha gyalog vagy.
2011. aug. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Jaja, ha nincs kedved 30 ezret fizetni.

Amúgy nem a mennyiségtől függ, aki heti egyszer bever egy felest adott időpontban azt is lehet már hozzászokásnak nevezni.

2011. aug. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jó persze, ha nincs a bringán prizma vagy lámpa, azért is ugyanúgy tízezrekre megbüntethet.. Ilyen erővel odaállnak a kocsma elé, aztán sorra büntetik meg a kempingbiciklis, tolókocsis kijövő nyugdíjasokat
2011. aug. 3. 09:49
 10/17 anonim ***** válasza:
Aki kocsmába megy nem feltétlenül iszik alkoholt, sokan a társaság miatt járnak oda. Szóval az a kocsmai bicikliseket mind meg lehet büntetni hülyeség.
2011. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!