Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ötletekre lenne szükségem,...

Ötletekre lenne szükségem, hogy zöldségfélékből miket lehet készíteni, ami finom, és belefér egy diétás étrendbe?

Figyelt kérdés
Főtt ételre gondolok, például padlizsánból, cukkinikből, gombából, vagy ilyesmikből. Természetesen mehet hozzá más is, de eddig nagyon kevés zöldségfélét fogyasztottam, azt is többnyire csak salátákban, és ezen szeretnék változtatni. Segítsetek!!! Köszi!
2011. máj. 19. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt én imádom:

[link]


Főtt rizst nem mindig teszek hozzá (bár azzal tartalmasabb), és ha zsírszegény mozzarellasajttal készíted, még diétásabb.

2011. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! készíts csőben sült zöldségeket! nagyon finomak és egyszerűek is. Én a csőben sült karfiolt szeretem a legjobban:)Nem tudom hogy Neked belefér e a diétás étrendbe..de azért remélem hogy segítettem:)

A csőben sütésről:

[link]

Csőben sült karfiol:

[link]

Diétásnak:

[link]

2011. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jól hangzik! Kipróbálom. Köszönöm!

Várok még ötleteket!

2011. máj. 19. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Párolt brokkoli, mellé kis tejföl és pirított zsemlemorzsa... egyszerűen isteni! Állítólag karfiol is jó így, azt még nem próbáltam.
2011. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rántott karfiol, cukkini, patiszon

Töltötten ugyanezek, rakottan ugyanezek.

Franciasalátát is csinálhatsz.

Veszel egy fr.saláta alapot és 250 g-hoz 4 kiskanál tejfölt és 1-1 kanál majonézt és mustárt raksz.

Lecsó

Cukkinit lereszeled és adsz hozzá sárgarépát, tojást , ételízesítőt, fokhagymát, borsot , összegyúrod és kisütöd.

2011. máj. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Párat kipróbálok, az biztos.
2011. máj. 20. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!