Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pesten a kocsmák, discok mért...

Pesten a kocsmák, discok mért olyan drágák vidékhez képest? Pl Szolnokon ásvány víz 160, Pesten 400, sör 300 0,5l, Pesten 500 0,33l

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én Pesten 300-ért iszom a korsó sört. :) Csak meg kell találni a jó helyeket! Amúgy meg azért drágább Pest, mert jobbak a keresetek, több a turista, és az üzemeltetőnek sokkal magasabbak a kiadásai. Legalábbis én ezeket tartom logikusnak.
2011. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nagyobb a bérleti díj, és még sok minden drágább, na meg pénzéhesebbek is, és tudják hogy itt többet tudnak költeni. na de ez nem mindegyik helyen van így, mint ahogy előttem is írták van ahol 300 ft a korsó sör
2011. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert megtehetik, van fizetőképes kereslet.
2011. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Phoney ***** válasza:
Nem az Andrássy úton kell beülni;) Pesten is vannak szegényebbek és nekik való kocsmák, de a könnyen megtalálható helyek drágábbak, szóval oda a drágább kocsmák költöznek. Lakóövezetben voltam már olyan (aránylag igényes) helyen, ami olcsóbb volt egy átlag miskolci sörözőnél.
2011. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a víz azért drágább mert pesten kevésbé természetes anyagokkal bombázzák szét magukat az emberek ,mint az alkohol :D
2011. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!