Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vett vki mostanában szénsavmen...

Vett vki mostanában szénsavmentes visegrádi ásvány vizet? Olyan fura az íze, más is érzi rajta vagy csak én?

Figyelt kérdés
Rendszeresen szoktunk venni visegrádi ásv.vizet,ált. szénsavmenteset.Pár napja vettük a tescoba,de eddig is ott vettük és nem volt semmi baja.Olyan fura most,mint ha lenne vmi mellékíze aminek nem kellene lennie.Meg merjem inni,vagy inkább öntsem ki?
2009. aug. 23. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ezt már én is feltettem:D

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek_..

nem tudom amúgy mi baja, de elég gusztustalan, én inkább nem iszom meg.

lehet belekerült vmi baktérium, azért klórozták be.

2009. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem jó folyamatosan ugyanazt az ásványvizet inni : mindig cserélgessétek a márkákat!


Amúgy nekem nem ízlik sem a Visegrádi, sem a Margitszigeti, a legfinomabb (szerintem) a Szentkirályi! :D

2009. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

mi is szoktunk váltogatni,mert apum az árakat nézni szóval mikor mi az olcsóbb XD

mi is jártunk most,vettünk egy egész fóliával...:( és nagyon nem jó az íze:(

2009. aug. 23. 18:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is most vettem a Tescoban, de semmi mellékízt nem érzek rajta.
2009. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én kb fél éve jártam ugyanígy. Rendesen gyógyszeríze volt a víznek! Pedig régen kifejezetten finom volt a Visegrádi, de sajnos az ára csökkenésével a minősége is csapnivaló lett.Inkább ne idd meg.Kíváncsi lennék mit mutatnának ki benne,ha bevizsgálnák...
2009. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek titeket, én alig egy hónapja vizsgáltattam be pár vizet: Szentkirályi, San Benedetto, Bonaqua, Balfi, Ave, tisztított víz és Jana babavíz. És ami a legmeglepőbb, a babavíz sem volt tiszta, a legrosszabb minőségű a Szentkirályi!!! volt. Úgyhogy vettem egy víztisztító berendezést, és magam tisztítom a csapvizemet. Igaz hogy nem olcsó berendezés, de sokkal olcsóbb és egyszerűbb. Nem kell cipelni a vizet és egészségesebb is. Pedig én megrögzött ásványvízivó voltam, de amikor megláttam hogy mik vannak ezekben a vizekben, és főleg a babavízben, majdnem elhánytam magam.
2009. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

:S

Miért, mik voltak benne?

2009. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi a tescoból vettünk 6db Sió multivitamint, de valahogy olyan fura rohadt íze van. Akciós is volt de nem járt még le.

Lehet, hogy a tescoba csak ilyen selejt árukat árulnak??!!

2009. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10:07 Hogy mik voltak benne? Az elektrolízis során mindenféle trutyik, többek közt gombák és baktériumok, különböző savak lettek kimutatva. A Szentkrirályiban még higany is volt! A víz pedig az elektrolízis folyamán olyan volt, mintha penészes lenne. Úgyhogy nem csoda, ha fura ízt éreztek a különböző vizekben.
2009. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ezek után nem is merek ásványvizet inni:(

Pedig nekem kellene,mert tejtermékeket nem ehetek,ezáltal nem viszek be kalciumot a szervezetemben.Direkt olyan vizet vettünk mindig amibe magas a kalcium tartalom..:(

2009. aug. 24. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!