Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy tudok úgy berúgni, h nem...

Hogy tudok úgy berúgni, h nem hányom szét magam?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Eszel előtte, és csak 1-2 félét iszol.
2011. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen,egyél előtte mindenképp,vmi stabilabbat,tehát nem 1 almát,meg 2 kocka csokit,hanem mondjuk zsíros kenyeret,vagy pörköltet,vmilyen szendvicset.Ne igyál össze sok félét,és ne igyál töményre pezsgőt.Vodkanarancstól,vagy tequilától is simán bele lehet rúgni,úgy hogy az ember még csak másnapos se lesz tőle:)
2011. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajna valaki jobban birja az alkoholt valaki pedig.... En is utanaolvastam, mivel minden egyes alkalommal ha tobbet iszom kiadom magambol a dolgokat. Az a lenyeg, hogy az alkohol egyfajta "mereg" es a szervezet igy vedekezik. Nekem nem birja a testem feldolgozni ugy az alkoholt mint a nagy tobbsegnel es ezert jon vuk. lehet nalad is ez a helyzet.
2011. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Zsíros kenyér, sör, pálinka :).

Számít egyébként az egyéni tolerancia, meg ami nagyon fontos, hogy minőségi italt igyál, mindegy milyen típusú, csak ne olcsó pancsolt sz@r legyen. Enni nem árt előtte valami komolyabbat, ami azért nem is üli meg a gyomrodat, illetve néhány pohár víz is nagyon jót tud tenni az alkoholos italok között. Ez a módszer nekem mindig bevált, ráadásul ez a hivatalos ajánlás is.

2011. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a zsíroskenyér,sör,pálinka kombó tényleg jó !
2011. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ahogy a korábbiak írták ne keverj, sokan állítják h még az azonos piák keveréséből is róka keletkezhet (pl. finlandia után kalinkát iszol). egyél előtte, ajánlott az öblítőital is, ha töményet iszol (vodka után sör <én így szoktam> vagy kóla mindegy) . meg inkább többször kevesebbet töményből, mert nagyon gyorsan fejbe tud baszni. tapasztalat.
2011. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd azért írd meg,hogy hogy sikerült a buli,mennyire lettél részeg,ilyenek.Feltéve,ha emlékezni fogsz rá!:))
2011. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tényleg egyéni. Egyszer megvacsoráztam buli előtt, kicsit zsírosabbat, hogy "fogja a piát". Rá két órára volt a buli, pezsgővel kezdtünk. Két korty után futottam térdelni.

Azóta tudom, hogy nekem nem szabad szénsavasat inni, mert valamiért visszarántja a vacsorát...


Pedig két korty pezsgő tényleg semmi volt, de a gyomrom ezt másként gondolta.

2011. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én mèg piatol nem hanytam akarmennyire is sokat ittam..

de nehogy azt hidd hogy ez jo.. ha iszok mindig olyan full KO-n vagyok. mas mar jobban van, én még mindig tantorgok..

2013. jan. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én egyszer hánytam de xsak attol hogy sört bort pálinátm vodkát bort meg whiskyt ittam össze
2014. dec. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!