Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől lehet a legjobban berugni?

Mitől lehet a legjobban berugni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy milyen ital az amiből legkevesebb kell ahhoz hogy csúnyán lerészegedjek? Most ne írja senki hogy gazdasági szesz vagy absinthe! Nem a %ra gondoltam, hanem olyan kombinációra mint pl a FÉNY.Aki nem tudná: Szódaszifon+vodka+szörp.Olyat is hallotam hogy a vodkát nem iszod, hanem orrodba szívod fel vagy szemedbe cseppented attól is :DD Valaki tud még ilyen "trükköket"?
2011. szept. 15. 19:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szívószállal igyál vodkát:)
2011. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Habár valószínűleg ez csak egy mítosz, de állítólag ha a dianás cukorkáról (alkoholos cukor) leszopogatod a csokit és análisan felhelyezed, a végbélben felszívódik az alkohol és berúgsz. De ha igaz, akkor sem túl kényelmes módja az alkoholfogyasztásnak :D De legalább olcsó.
2011. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

első: nagyon kreatív...... :D

második: erről énis hallotam de ez elég undorítóan hangzik! :D

Olyat hallotam még hogy kiflit belemártogatom fél deci vodkába és megeszem attól is K.O.

ez igaz? :D orrfelszívós mennyire igaz?

2011. szept. 15. 20:07
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó...,ez nagyon durrrrrvaaaa,whááááá:DDD
2011. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudod vannak azok a pálinkák (pl. legyen körtepálesz) ahol az üvegben ott figyel maga a gyümölcs is (jelen esetben körte). Azt valahogy kivarázsolod, megeszel belőle két harapást és már K.O. vagy tőle állítólag.
2011. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy kisebb rongyot, gézt, akármit, teleitatod vodkával és betömködöd a szádba. Az alkohol közvetlenül a szájnyálkahártyáról szívódik fel. Állítólag. Még nem próbáltam:)
2011. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
1 egész gyümölcsött megivott ágyas pálinkából haverom és még ivott is mellé rengeteget és SEMMI
2011. szept. 15. 20:28
 8/19 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni hogy az se mindegy mennyi ideig volt az a gyümölcs az üvegben.
2011. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem értem mi értelme van ennek hogy hamar lerészegedj.Tán nincs rá pénzed hogy igyál de beakarsz rúgni?Ha nincs pénzed ne igyál ha másról van szó akkor is rossz dolognak tartom mert én épp azon vagyok hogy minél többet igyak és úgy rúgjak be.Meg amúgy is mi értelme van 1 felestől berúgni?SEMMI!
2011. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolso: LESZAROM a véleményed.Ez nem 1 fórum..Feltettem 1 kib*szott kérdést és tökmind1 minek akarok én hamar berugni vagy nem.Ha tudsz válasz irj, ha nem akkor máshol okoskodj NEM EZT KÉRDEZTEM!
2011. szept. 16. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!