Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ajándék lenne a pasimnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ajándék lenne a pasimnak, ha meglepném egy finom vörösborral, vagy pezsgővel, plusz eperszemeket adnék a szájába csokiöntettel és tejszínhabbal?

Figyelt kérdés
szereti az édes italokat, a gyümölcsöt, a csokit
2010. dec. 3. 17:27
 1/9 A kérdező kommentje:
nem ajándék, inkább csak meglepetés
2010. dec. 3. 17:28
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Remek. És nincsen véletlenül egy hasonló ízlésű facér húgod vagy barátnőd, vagy valakid? :D
2010. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább annak örülnék, ha mindezt rólad ehetném le, mármint a fiúd helyében.
2010. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szuper :)
2010. dec. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát legtöbb barátnőm foglalt, a rokonaimnak vagy munkatársaknak meg nem tudom milyen az ízlés világa :)
2010. dec. 3. 17:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Az eper-csokiöntet-tejszínhab kombó annyira közhelyes, hogy szerintem én elröhögném magam.

De ez csak én vagyok, szóval ne törődj vele. Kedves tőled, hogy ilyen meglepiket tervezgetsz.

Szerintem jó ötlet, de te tudod, mit szeret, a végső érv meg úgyis az, hogy a szándék a fontos, azt értékeli majd legjobban, ha nem félértékű.

2010. dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ennyi erővel a csilis bab meg a paprikás krumpli is

közhelyes, vagy mézet csorgatni valakire, meg rózsa szírmokat dobálni az ágyig :)

mamár nincs olyan dolog, ami ne lenne sablon, vagy közhely

a divat is közhely, mert mindenki azt csinálja, utánoz, mégis oda vannak a divatért :)

de én nem azért csinálnám, mert közhely, hanem mert imádja a csokoládét, a gyümölcsöt, meg a tejszínhabot is, és az eperhez illik a legjobban a csoki meg a hab :)

2010. dec. 4. 14:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem, és teljesen rendben van :)
2010. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 aszlan ***** válasza:
Egy kis bor utána magadon tálald fel ezeket az inyec dolgokat.de ra is tegyél egy kis tejszint oda.akkor tuti sikered lesz.nekem be jone nagyon.
2017. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!