Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hány citromos sört (2% alkohol...

Hány citromos sört (2% alkohol) kell meginnom egy huzamban ahhoz, hogy bebasszak?

Figyelt kérdés
alaphelyzetben 5 sört már meg tudok érezni, de nem baszok be tőle.
2011. aug. 8. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Hát, ne haragudj de elég gáz ha valaki citromos sörtől akar bebaszni :D Akkor már inkább igyál kakaót
2011. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nagyon sokat. De a szonda már egyet is kimutat.
2011. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem vagyok se gazdag, se hülye, nem citromos sörtől szoktam bebaszni, csak kíváncsi vagyok mennyi kéne.

szíívás h 1-et is kimutat a szonda, mivel megérezni sztem lehetetlen..

2011. aug. 8. 22:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Számold ki:) citromos sör 2% os egy sima sör legyen mondjuk 6%-os akkor. Ha öt sört érzel meg akkor 15 citromos sör kell ugyan ahhoz a hatáshoz... papíron de gyakorlatba nem tuti hogy így működik:D
2011. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

2%-os az a csodaital. Te teljesen hülye vagy csak szimplán ostoba? Citromos sörtől a büdös életben nem fogsz berúgni, mert mire annyit meginnál, 6-8 doboz után nagyjából a beled is kihányod a gondolatától, másik, hogy baromi hamar ki is pisiled.

Igyál kakaót, ahamrabb berúgsz attól...

2011. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem fogsz berúgni tőle, akármennyit iszol meg belőle.


Ugyanis eleve nem tudsz annyit meginni belőle(16 db. az 8 liter folyadék!!!!). Sörből helyből sokkal többet meg lehet inni, mert kihajtja belőled a vizet, itt viszont nem jön be annyi alkohol, hogy ez jelentős legyen, viszont rengeteg vizet viszel be eközben. Rosszul leszel mielőtt a közelébe is jutnál a berúgásnak, ugyanakkor ha lassabban csinálnád, akkor meg egy idő után nem iszol meg több alkoholt, mint ami távozik a szervezetedből.


Tömény mellé kísérőnek vagy bemelegítőnek amúgy kiváló.

2011. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem se nagyon lehet citromos sörtől berúgni, mert mire annyit meginnál, kipisiled. Mondhatod, hogy gyorsan megiszod, de az emésztőrendszer kapacitásának is van egy bizonyos felső határa. :)

Nehéz pontos adatokat megadni, mert az emberek nagyon különbözően reagálnak az alkoholra, de ha mondjuk 5 sört iszol meg, az 5x500 = 2500 ml, amiből 4,5%-os alkoholtartalommal számolva 112,5 ml az alkohol. Az alkohol fajsúlya 0,79 g/cm3, tehát az kb. 89 g alkohol. Ha ezt sikerül 1 órán belül betermelni, akkor a véralkoholszinted (átlag férfi 80 kg-os testsúllyal) 1,6-1,7 köré felszökik, ami már egy normál berúgáshoz (komoly gondok és hányás nélkül) elég. De azért 5 sört nem olyan könnyű 1 óra alatt meginni.

Viszont, hogy ugyanezt a szintet elérd 2%-os alkoholtartalmú sörrel, ahhoz meg kéne inni vagy ugyanennyi idő alatt több mint kétszer ennyit (kb. 11 üveggel), vagy kétszer ennyi idő alatt 18-20 üveggel. Valljuk be, ehhez nem elég két vese. :)

2011. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a sörrekordom egy este alatt 13 sör (6,5 liter gyengébbekért). am én is erre tippeltem h baszott sok is kéne meg már csak az íze miatt kidobnám a rókát 5-6. után...
2011. aug. 8. 23:13
 9/12 Phoney ***** válasza:
0%
Tömény mellé elég sok vizet meg szoktam inni, és az a tapasztalatom, hogy így is nagyon be lehet rúgni, csak a másnaposság tűnik el. Ha 6-8 vodkától már be tudsz rúgni, akkor 12-16 citromos sörben van ugyanannyi szesz, de az extra vít miatt inkább huszat mondanék... az viszont elég sok, ennyi folyadékot kb reggeltől estig tud meginni az ember, ennyi időre viszont kevés a 6-8 vodka:)
2011. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
6-8 vodka nem egyenlő 12-16 vitromos sörrel te ostoba...
2011. aug. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!