Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen hatással van rád az...

Milyen hatással van rád az alkohol?

Figyelt kérdés
Engem nagyon ellazít :D
2011. aug. 21. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg nagyon ellazít.:)
2011. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha már sokat ittam, akkor mindig próbálok gondolkodni valamin, de nagyon nehezemre esik.
2011. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szaga és az íze erős undort vált ki, ha megiszom akkor meg kis mennyiség elálmosít, illetve szédülök tőle, nagyobb mennyiség, ami alatt most 2-3 deci töményet értek, teljes filmszakadást idéz elő.
2011. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jókedv, aztán kb 2 dl tömény után már zsibbadnak a végtagjaim, nehézkes a járás, alig tudom érzékelni, hogy mi merre van..
2011. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sebeők János feelinget veszem fel :S Azaz mindenről tudok szakmai nyelveken beszélni,még arról is amiről amúgy halvány sejtelmem sincs :-D


18/L

2011. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Szédülök..aztán feldobva érzem magam.. rosszul vagyok.. mindenkivel kikezdek..és így tovább összevissza:D
2011. aug. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Vigyorgok, nevetek beszélek, bulizok BÁRKIVEL :D Ja meg persze elég érdekesen járok. (mondjuk töményből meg koktélokból nem iszok nagyon sokat és nem keverem őket így sokat tudok inni, be tudok rúgni és másnap a másnaposság csak fáradtságot jelent)
2011. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha 1 sört gurittok le akkor nagyon elálmosodok, majd 1-2 óra múlva mikor elszáll belőlem akkor kikoppan a szemem és az Istennek se tudok aludni. ha pl. megiszok egy üveg bort vagy fél liter likőrt, vagy 2 deci töményet kb. fél óra alatt akkor szédülök elég rendesen és magam sem tudom hogy mit akarok, ha netán ennél is többet iszok akkor meg olyan szarul vagyok másnap hogy alig bírok kikelni az ágyból
2011. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
elkezdek magyarázni minden hülyeséget
2011. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Jó neked.:D

Én speciel nem nagyon szeretem...

És hatása sincs rám csak,ha nagyon durván iszom(ez kb.0,5l pálinka.Na akor enyhén lefoszlanak rólam a gátlások békjói.:D

2011. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!