Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik sör a legolcsóbb?

Melyik sör a legolcsóbb?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy egy fogadás miatt meg kell hívnom pár havert (13-14) egy sörre fejenként.
2011. aug. 23. 17:05
 1/10 anonim válasza:
Argus (Lidl-ben), Aranyhordó, Aranysas. Ez mindegyik ilyen 80 és 100Ft között van. De van még ilyen nagyon de nagyon szar sör ami 59 Ft, de az inkább víz és kb. 2-3%os alkoholtartalommal.
2011. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Amiért fizetnek h megidd!

Egyébként bemész a kisboltba és megnézed h a noname sörök közül melyik a legolcsóbb, 100 Ft körül már ócsónak számít (mondjuk olyan is).

2011. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon olcsót veszel, annak hányás íze van! Na jó, nem szó szerint, de olyan mintha nagyon fel lenne hígítva vízzel. Ha nagyon spórolni akarsz, akkor vegyél pl. 1,5 vagy 1 literes kiszerelést, vagy nézz körül hol milyen sör akciós. Vagy vegyél kevesebbet, vagy pár trét, és pár elfogadhatót is.
2011. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
rendben köaszönöm a válaszokat:D
2011. aug. 23. 17:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tesco, Coop sör, de ezek irtó szarok, szerintem legalább a 100 Forintos alsó határt érd el, mert még megvernek érte :D

Vagy ahogy írták literes kiszerelés, itt a 2 literes Kőbányai 4-500 Forint között van és még jó is.

2011. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

igen ez a variácó sem hangzik rosszul:D

csak ugye utána találkozom haverokkal,azt oda kell vhogy szállítani : /

2011. aug. 23. 17:24
 7/10 People=Shit válasza:
Tescoban dolgozom, multkor pakoltam 7%-os TESCO STRONG sört, akciósan 140 forint volt, vitték mint a cukrot ... xD
2011. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha már egy fogadást elvesztettél, legyél nagyvonalú, úricsávó. vegyél teljesen normális minőségű és áru

sört a haverjaidnak.

én ezt tenném, még, ha két hétig kenyéren és vízen élnék, akkor is.

a fogadás becsületbeli dolog, nem illik gagyival rendezni...

üdv-nagymama-

2011. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem megvernek ha odaállsz valami szarral vegyél a cba cent-be sopronit most csak 149Ft.
2011. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
spar giebelhof 64 ft. de ez ugyanaz a kategória amit a többiek írtak. kannás sör a javából. emberi fogyasztásra nem túl alkalmas...:D akkor inkább vegyél 2literes ászok/kőbányai/rákóczi mittudomén milyen sört, azzal jobban jársz.
2011. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!