Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Legolcsóbb szlovák sörök?

Legolcsóbb szlovák sörök?

Figyelt kérdés
Sorold fel ha tudod , hogy melyek azok a szlovák sörök amelyek a leg olcsóbbak.
2011. okt. 19. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Annyi jó sör van a világon, miért pont a szlovák kell neked?
2011. okt. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kozel. Olcsó, de legalább sz*r. (Velké Popovice focicsapata nem híres, de a kecskesöre igen. Pedig ezzel az erővel a focicsapat is lehetne az.)


[link]


Ó, bakker, most látom, epic fail. Ez egy cseh sör, nem szlovák. De ha már megírtam...

2011. okt. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 mustafa33 ***** válasza:

Pandúr, Pozsonyi de mit akarsz vele? Valamikor régen sörrel fládereztek az asztalosok, de ezzel azt sem lehet, mert valami porból csinálják.

Előző, a Kozellel nem lőtél nagyon mellé, mert eredetileg Velké Popovicei azaz Morva. Szerintem az eredeti nagyon jó sör volt, volt egy jellegzetes kenyér illata. Újabban az üvegest Szlovákiában gyártják Nagysároson (Veľký Šaris) és teljesen jellegtelen lett mint a többi uniformizált eurosör vagy nem is európai mert ha jól tudom Délafrikai cég Heineken. Ezeket demineralizált vízből csinálják ami elveszi jellemzőit. Még úgy ahogy iható a dobozos Kozel amit Budapesten csinálnak. A műanyagpalackos (Šarisi) az meg olyan mint a kannás francia pezsgő. Másik szar szlovák sör a Corgoň. A Steiger (Vihnyei) nem drága de jó (viszont nem globalizált). A Topvar (Tapolcsányi) olcsó, valaha jó volt, de ma már az is unisör.

2011. okt. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A Zlaty Bažant egész iható és nemdrága. Legalábbis nálunk szlovakiaban az olcsók közé tartozik. Nemtudom Magyarországon van-e és mennyiért.
2011. okt. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Zlaty Bažant (aranyfácán) az nagyon jó sör de csak Szlovákiában érdemes megvenni mivel ott tényleg olcsó Magyarországon 2 szer ilyen drága nem éri meg. Ez a sör iható de vigyázz mert magas az alkohol tartalma :) Vagyis a legtöbbnél igen :D
2011. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is az aranyfácán ugrott be, faterék mindig azt vettek. :D
2011. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok egy nagy sörivó így egyátalán nem is értek hozzá. Azt viszont tudtam , hogy ebben a térségben a szlovák sör a leg olcsóbb , ami nekem most pont jól jönne munkámból kifolyólag. Köszönöm a válaszokat !
2011. okt. 20. 14:20
 8/15 anonim ***** válasza:

ha már sört iszol, vegyél valami jót inkább. a szlovák fácán - zlaty bazant nemtudom milyen, de amit itthonkapni, arról a tájékozatlanok kedvéért megjegyzem, hogy rá van írva, hogy gyártja a heineken hungária. a licenszelt sörök nagyon kátrányok. ezért van midnen országban ugyanolyan íze a pilsnernek mert azt csak plizen ben gyártják. a gösser van itt is meg ausztriában is, az ottani rommá veri a hazait. a bőcsi szennyvíztisztítóban gyártott beck's, spaten és löwenbrau, (gyanítom a stella artois is..) köszönő viszonyban sincs, az eredeti márkával. ugyan ez a téma az amstel(sopron), a HB, kozel (kőbánya). pl a német holsten és a dán tuborg és calsberg is horvátországban készül...

az amcsi import miller meg olaszban.

2011. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mustafa33 ***** válasza:
71%
Ja a szlovák fácánt, Ógyalán (Hurbanovo) gyártják, magyar gazda magyar árpájából, magyar vízből, magyar sörfőzők káromkodnak (vagy imádkoznak) közben fölötte magyarul, magyar városkában, csak sajnos manapság ez mind egy nem magyar országban van.
2011. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 mustafa33 ***** válasza:
És saját recept szerint, szóval a Zlatý bažant a legmagyarabb sör.
2011. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!