Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan lehet könnyedén visszan...

Hogyan lehet könnyedén visszanyomni a dugót a borosüvegre?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megfordítod a dugót, és azt a felét nyomod vissza ami eredetileg kifelé állt.
2011. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy megkérsz egy hímnemű egyedet a feladat elvégzésére. :)

Nekem a dugó fordítás még nem vált be, az eredeti felét bebírtam tuszkolni a múltkor az üvegbe, fordítva egyáltalán nem volt remény, pedig az sem vastagabb.

2011. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 15:12


Hímnemű vagyok, de világéletemben meggyűlt a bajom a dugó visszanyomásával a borosüvegre. :) Nagynehezen beletudtam nyomni egy kicsit, csak gondoltam hátha tud itt valaki valami könnyebb megoldást. :D Köszi mindkettőtök válaszát.

2011. aug. 26. 17:20
 4/6 doboszoli ***** válasza:
Vesszek meg, ha értem, hogy az ÜRES üvegbe minek a dugó!D)
2011. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hm.... Zoli nem 1-2 decit iszik, egyszerre minimum egy üveggel fogyaszt. (Na jó, vagy társasággal egyet.)

:D

2011. aug. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Leejted a dugót a földre, a cipőd talpával egy kicsit megsodrod, és visszarakod.
2011. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!