Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szoktál ittasan vezetni?...

Szoktál ittasan vezetni? Stohl 10 hónapos börtönét sokallod?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Én kevésnek tartom.Nem ez volt az első alkalom és nem csak ittas hanem dorg hatása alatt is volt!

Soha többé nem engedném volán mögé ülni.

Félreértés ne essék a többi ittasan/drogosan vezető embert sem engedném soha többet vezetni!

2011. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Nincs jogositványom, és különben sem szoktam inni.

Várható volt, hogy letöltendő büntetést kap. Ha tényleg 5 hónap után kiengedik, akkor annyit talán megérdemel. Ez már a harmadik balesete volt, amit ittasan okozott. Ebből talán végre tanul.

Hozzáteszem, én mint müsorvezetőt és szinészt nagyon szeretem.

2011. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

10 hónapot kapott?? és ezt le kell töltenie teljesen??

Remélem hogy igen.Zalatnay is leülte az egészet amit kiszabtak neki

2011. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
5 hónap után szabad lábra bocsájtható.
2011. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem szoktam, mert a vezetésből élek.

Keveslem a 10 hónapot.

2011. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
88%

Ha az elsőből nem tanult,ebből sem fog!!!!!!!!!

Nagyon kevés szerintem az öt hónap és egy életre elvenném a jogosítványát!

2011. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Amit első fokon kapott az talán helyre hozhatta volna

ennek az idült narkomániásnak a gondolkodását! Ez a mostani ítélet nem az igazság szolgáltatásról, hanem egy felháborító kivételezés! Többfokozatú bíróság...

2011. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

Miért vagytok ennyire ellenségesek? Stohl azért nem köztörvényes bűnöző. Nem lopott, betört vagy embert ölt. Tény hogy baromi nagyot hibázott, de azért nem annyira, hogy sok-sok évet üljön börtönben. Vegyék el egy életre a jogositványát, azt megérdemli. Kell neki az 5 hónap, amit leül, de ennyi szerintem bőven elég.

Rengeteg nem hires ember van, aki ittasan halált okoz balesettel, és még le sem csukják, csak felfüggesztetett börtönt kap.

2011. szept. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
74%
Én örülök hogy kapott egyáltalán börtönt, már nagyon úgy nézett ki, megússza.
2011. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 biharif válasza:
74%

Lehet mások szerint sok, de szerintem annak az undorító féregnek kevés lesz. Mint köztudott egy falloszimádó homokos. Ha kijön szerintem csak azért fog elütni megint valakit, hogy visszamehessen.


Az egyik előző válaszolónak üzenem. Drogozd be magad, vágjál zsebre ez zacsival, idd le magad, ülj kocsiba és üss el valakit. Aztán meglátom te mennyit fogsz ezért kapni.

Természetesen túl enyhe a büntetés!!!

2011. szept. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!