Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miből készül, és hogyan...

Miből készül, és hogyan isszák a Coronitát? Bőv lent

Figyelt kérdés
nem találok egyszerűen semmit róla. kéne szakmaira hogy miből készül(összetevők) és hogy hogyan isszák.(lehet mondani hogy szájukba öntik, vagy pohárbol vagy egyéb ilyen nemkívánatos válaszokkal cseszegetni, de kíméljetek ilyenektől kérlek).köszönöm:)
2011. szept. 7. 18:36
 1/4 A kérdező kommentje:
és hány %-os?:D
2011. szept. 7. 18:38
 2/4 anonim ***** válasza:

A Coronita egy enyhe kukoricasör ha jól tudom.

Én egy negyed citromot szoktam belenyomni az üveg szájába, és azon keresztül szoktam inni. Nekem így tanították. :)

2011. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kukoricasör, itt van kapásból pár válasz a kérdéseidre amiket google barátunk kidobott:


[link]


[link]


bővebben az angol wikipedia ír róla:

[link]


Inni lehet üvegből, pohárból is, ahogy jól esik, keverni, ízesíteni tudtommal nem szokás, bár biztos vannak kísérletezőbb kedvű fogyasztói is. A Corona Mexikói, és az USA-ban elterjedtebb, a Coronita detto ugyanaz, csak a spanyol verzió, nálunk is az kapható.

2011. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


mert google a barátom

2011. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!