Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Citromos alkoholos sört...

Citromos alkoholos sört kiadják a boltban? 14 f

Figyelt kérdés
azt tudom h az alkoholmenteset igen.
2011. szept. 14. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy 14 evesnek nem.
2011. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért adnák ki?
2011. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha nem adják. Sztem az összes ízesített sör szappan ízű. Amúgymeg 14 évesen ne fogyassz alkoholt, majd ha 18 évesen emiatt kicsi lesz a kukid vagy éppen nem lesz toppon, akkor jussak eszedbe..Nemhiába, gyereknek tejcsi való.
2011. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

kiadják, persze, csak legyél előbb 18. xD

Am meg szappanízű vagy sem... kinek mi, mindenki döntse el maga. én pl szeretem, a rendes sört is, meg még mást is, ettől még ember vagyok. :P

2011. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem adják ki. bármennyi alkohol van benne, ha csak 2%, az is számít. (a bodzás radleremnél is elkérték a személyim.)

persze ha van némi felnőttes kinézeted, arcod és testalkatod, arcszőrzeted.. akkor egyes pénztárosokat nem érdekli. de hát.. az ritka alkalom. :D

2011. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minek kérdezel hülyeséget? -.- 18 év alatt nem adhatnak ki szeszes italt. A valóságban vagy oda adják vagy nem de ezt senki se tudja neked megmondani hogy mi lesz. Ha csak le nem írod hogy hol és kinél akarsz venni és valaki véletlen ismeri azt a helyet/embert.
2011. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Hallotál már arról hogy ha kiadják begba****ák a nagyobb üzleteket ahol heti rendszerességgel figyelik?


Ám kiadják csak jó helyen kell keresni...

15 vagyok alacsony egér hangú és 10 évesnek nézek ki :() kisebb boltokba szépen megkérded kiadják, nekem egy karton cigit adtak ki kérdezés nélkül egy dohányboltban :)

2011. szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Jaja... az előttem lévőnek igaza van, ha magabiztos vagy vagy még veszel pár dolgot mellé, kiadják...
2011. szept. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:D Igazábol törzsvendég vagyok ott szinte és ez egy kisbolt...
2011. szept. 21. 20:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Mértne adnák, ckas ne köpd be őket, én se tettem soha. Egyébként meg itt a pnz dirigál, mindenhol midnig mindent ami kicsi
2011. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!