Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi kcal van egy deci...

Mennyi kcal van egy deci kannás borban?

Figyelt kérdés

1500as kcal diétán vagyok, de jó lenne már berugni.

Azért kannás, mert fröccshöz az a legjobb és most azt kivánom.


2011. szept. 20. 20:44
 1/6 anonim válasza:
69 a vörösborban, 71 a fehérben. Bár nem biztos h jó az adat, mert más lehet a cukortartalma a rendes szőlőből készült borokhoz képest. 1 g cukor = 4 Kcal.
2011. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ha 2 litert megiszok már majdnem megvan a napi kcal bevitelem? Az a baj, hogy attól még józan vagyok. Fogyókúra az ivással nem fér össze? o.O
2011. szept. 20. 21:19
 3/6 anonim válasza:

Ezek szerint igen. 2 l bor = 1400 Kcal. A sörben van a legkevesebb a táblázat szerint (38). Amúgy ha töményet innál? Vagy abszintot? az szinte tiszta alkohol, mindenféle cukor nélkül... Jah itt a lista:


[link]

2011. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szard le a fogyókúrát egy estére és rúgj be jól én amondó vagyok! Anno én is ezt tettem. Néha be kell rúgni. Egy napot kihagyhatsz a fogyókúrával. Egészségedre ;)
2011. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor liter borral beérem szerintem. Max iszok éjgyomorra.


Vagy az lesz, amit a kedves utolsó mondott és 1 napra lesz@rom :)

2011. szept. 20. 21:51
 6/6 Phoney ***** válasza:

A bolti flakonos bor jellemzően félédes (ha meg az "okosban" csinált, feketén vett kannásra gondolsz, én azt nem merném a számba venni). Az alkohol lebontásából kevesebb (a legjobb esetben csak ötödannyi) energia termelődik, ha még ecetsavként kipisiled. Ha kevesebbet eszel az szintén „segít”, mivel az alkoholból nem lesz zsír, viszont éhgyomorra borozni az nem egy derék ötlet.


Az erjesztett italok cukortaralma miatt a párlatok hizlalnak a legkevésbé, főleg azok, amikhez utólag sem használnak semmilyen cukorszármazékot (pl pálinka, vodka), de a tömények közt lényegesebb cukortartalma csak az ouzónak, metaxának, gagyiabszintnak, színes tequilának, esetleg a ginnek és a rumnak lehet, meg persze a likőröknek (a keserűlikőröket is beleértve).

2011. szept. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!