Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen óvintézkedésekkel...

Milyen óvintézkedésekkel érdemes enyhíteni/elkerülni a későbbi másnaposságot?

Figyelt kérdés
Az van, hogy valószínűleg holnap este irgalmatlanul bebelpolitizálok. A prevenciós intézkedések érdekelnek, a tüneti kezelés nem. Elsősorban saját tippekre vagyok kíváncsi.
2011. szept. 22. 13:08
 1/6 anonim válasza:

Én úgy szoktam, ha tudom, hogy görbe estém lesz, h jól bekajálok, de nem annyira, h szétpukkadjak.

Aztán általában töményet iszok, de minden fél mellé megiszok 2 deci ásványvizet vagy gyümölcslét.

Aztán fontos még, h nem keverem az italokat meg kell hagyni mindig egy kis pihit szal két feles között mindig várok legalább 20 percet.

Aztán az ágyam mellé készítek be ásványvizet.

Akkor ha érzem hogy hánynom kell nem tartom vissza, hanem egy pohár vízzel eltűnök aztán hagyom, hogy kijöjjön.

2011. szept. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sok víz, ne keverd, és ne valami ócska szart igyál.
2011. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a lefekvés előtt 1 liter víz jött be.


Nem tévedés, tényleg 1 liter. Ezt nagyjából úgy lehet megoldani, hogy mielőtt elindulsz haza, veszel egy félliteres ásványvizet és hazáig megiszod. Aztán fogmosás előtt és után egy nagy pohr víz. Így gyakorlatilag egyáltalán nem leszel másnapos.

2011. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is az előző két véleményt osztom utoljára mikor ittam csak angelli volt, tehát nem kevertem, jól voltam lakva, de nem tele, és lefekvés előtt megittam kb. fél liter vizet, másnap nagyon fáradt voltam, de nem volt sz*r kedvem, se hányingerem.
2011. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bromkrezol válasza:
Ne igyál, mint állat.
2011. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de jó neked!!!!
2011. szept. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!