Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért isznak alkoholt?

Miért isznak alkoholt?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy mi a jó az alkoholban. vagyis hogy miért isszák az emberek pl: összejöveteleknél esküvőknél vagy bulinál...

jól érzik magukat tőle? olyanfajta hatás mint a drog?

most ez így elég hülyén hangzik de én személy szerint semmi jót nem találtam benne.

17L


2011. szept. 23. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak maradjon is így.
2011. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Mert jó íze van :) Te miért eszel csokit?
2011. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van aki az íze miatt, de általában inkább a hatása miatt isszák szerintem. Meg ez egyfajta szokássá vált, én úgy vettem észre. Minden jó dologra, ami történik, "inni" kell. Legalábbis sokszor hallani. Én régebben gyakran ittam viszonylag, hetenként egyszer, akkor sem szerettem különösebben, csak így "buliztunk". Szerencsére kinőttem belőle, és már végleg megutáltam. Károsító hatásai nagyok, előnye annyi lehet, hogy a buliban épp jól érzi magát az ember, de ez sem biztos.


21/F

2011. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert jóízű és oldja a gátlásokat. (Csak sok embernél nagyon feloldja :))
2011. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szeretek inni csak nem mindegy, hogy mit. A sört szeretem, jó szomjoltó, de a bort már nem annyira, csak szódával, a töményet meg egyáltalán nem.
2011. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Phoney ***** válasza:
100%
Igen, az alkohol drog. Üdv a valóságban:)
2011. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

figy ha nem éreztél jót benne akkor nem ittál eleget, ahoz hogy hatása legyen ahoz többet kell inni mint egy felest

és akkor berugsz tőle

ami qrvajóóóóóó:PP

2011. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én inkább a hatása miatt iszom,ha mértékkel iszol,nagyon jól fogod érezni magad,feloldja a gátlásokat,ami nekem nagyon jót tesz:)Az ízét csak a sörnek szeretem,meg 1-2 koktélnak.
2011. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bumbi02 ***** válasza:
66%
Ez nekem is örök kérdés.. El keverik az alkoholokat minden hülyeséggel, hogy ne érezzék az alkohol ízét. De akkor miért nem isznak narancslevet a vodkanarancs helyett? Jobb lesz tőle a buli? Olyan buliba kell mennni, amihez nem kell inni, és úgy is lehet élvezni. Spec én ahol voltma koncertek, egyszer se kellett innom hogy kibszott jó buli legyen...
2011. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hát egy fárasztó hét után jó meginni 3-4 sört hogy kicsitt jobb kedved legyen tőle, ha pedig a hét nem csak fárasztó volt, hanem még szar dolgok is tördéntek, amitől kicsitt depressziós vagy, hát akkor a sör se nagyon segít, ezért vannak a tömények, és ezért iszok meg én holnap fél liter vodkát. A borok, pezsgők pedig elsősorban ünneplésre vannak.
2011. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!