Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fiatalság bolondság? Igaából...

Lee12 kérdése:

Fiatalság bolondság? Igaából nem vagyok alkesz de jólesik néha ellazulni és úgy bulizni?

Figyelt kérdés

az a kérdésem hogy először vodkát ittam naranccsal és attól rúgtam be és nem is nagyon kisérleteztem más piákkal?

naszóval a hatása ugyan az egy 0,4 dl es kalinkának 1,5 liter naranccsal vegyítve mint mondjuk magába? ha én iszom meg az egészet naranccsal is?

valamint hogy tudtom még olyan piát mondani ami még ízre is finom? liköröket próbáltam de nem az igazi, sört szeretem de az csak bemelegítés


2011. szept. 24. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleg szomoru, ha te csak igy tudsz ellazulni. Tudod a szomoru az egeszben az, hogy ugy erzed, hogy most ffiatal vagy, es ezt megkell tenned, innod kell es bulizni. Aztan amikor mar letenni akarnad a poharat, akkor fogsz radobbeni, hogy e nelkul mar elni sem tudsz.
2011. szept. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt, mikor én is csak így tudtam ellazulni, azóta már szintet léptem, és drogozom.

Régi alkoholista múltam tapasztalatai alapján azt tudom neked mondani, hogy magában másképp üt a tömény.

Persze nem 0,4 dl / 1,5 liter, hanem 0,5 liter / 1,5 liter. Ez barátibb arány.

Hígítva lassabban hat, de idővel ugyanúgy fejreállsz tőle.

Töményen szinte azonnal beüt, hamarabb is józanodol, de könnyebben kaphatsz alkoholmérgezést, hasnyálmirigy gyulladást.

Ha szereted az ilyen longdrinkeket, próbáld ki gyümölcspálinkákat gyümölcslével. Pl. Gönci barack őszilével, stb.

2011. szept. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen drogot tolsz, kedves utolsó? És meélyj nehéz a piát lerakni? Kíváncis vagyok :/
2011. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én még a vadászt szeretem, mert a kóla elnyomja az alkoholnak azt a "tipikus" ízét. Igaz, mi 3-féle verzióval szoktunk azt inni, habát az is csak "bemelegítés":

-Light: 25% bor 75% kóla

-Közepes: 50%-50%

-Hardcore: 75-80% bor, 25-20% kóla

Ezek a bemelegítő piák, amikből ha megiszol kb. másfél litert, akkor kezdesz el szédelegni, függően attól, melyik "verziót" iszod.

Miután ezekből ittál néhány kortyot, és érzed a "hatását", fokozhatod vodkacitrommal. Hidd el, nagyon finom :D. Egy kis vodka, és valamilyen citromos innivaló hozzá. Mondjuk a fanta citrom is egész jó, bár az szénsavas.

Aztán ezekután szinte mindegyik piának ugyanolyan az íze, az Unicumra esküdnek, mint "végső megoldás", ha hányni akarsz már a végére, mert nem bírod, igyál meg egy kis unicumot, azután kijön minden, és megkönnyebbülsz. Amúgy ami még nagyon finom, bár az kissé minőségibb pia, az a Hubertus. Annak szerencsére nagy az alkoholtartalma is, így elég 1 üveggel meginni, és azon elcuppogtok ketten, akkor már érzitek elég keményen a hatását, bár nem árt erre is bemelegíteni a vodka-keverékekkel, vagy a boroskólával.


Amúgy..néha jól esik ellazulni és bulizni, de ne legyen belőle rendszer, én azt mondom. Havi 1-2 alkalommal hétvégente eljárok bulizni, és akkor is csak annyit iszom, amennyi az aznap estére a kellő pörgést megadja, mert a túl sok pörgés után már behánynék >:). :P

És ne foglalkozz azokkal, akik felnőttként azt mondják, hogy mennyire szánalmas vagy, hiszen köztudott, hogy detto ugyanezt csinálták régebben, csak nagyobb mennyiségben és kiszerelésben, és nem tűrik a konkurenciát. :D


17/F

2011. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!